از استقبال جوانان دماوند از سمینار طرحی برای فردای زندگی تا همبستگی جوانان تهران جلوه ای از وحدت
جلسه توجیهی و سمینار تخصصی با حضور روان شناس بین المللی توسط روانشناس برجسته بین بین المللی محمود انوشه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند با استقبال پرشور دانشگاهیان و جوانان همراه شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛به مناسبت هفته وحدت و مراسم توجیهی ویژه دانشجویان ورودی جدید دانشگاه آزاد اسلامی با همکاری واحد جوانان و کانون دانشجویی این دانشگاه سمینار تخصصی با عنوان طرحی برای فردا با سخنرانی روانشناس برجسته بین المللی محمود انوشه برگزار شد.
 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی دماوند ضمن خیر مقدم و تبریک به دانشجویان جدید ،از اعضای جوانان هلال احمر نیز تقدیر و تشکر کرد و گفت: واحد جوانان هلال احمر در بیشتر مراسمات دانشگاه با ما در قالب کانون دانشجویی تعامل و همکاری لازم را دارد و در فکر تعاملات همکاری های بیشتری در برنامه های جاری هستیم.
محمود انوشه سخنران این سمینار با تبریک هفته وحدت به بیان رموز موفقیت پرداخت و گفت: دانشجویان برای زندگی، تحصیل، ازدواج، برای درست انتخاب کردن بایستی به چهار اصل توجه کنند؛ مشاهده، مصاحبه، مکاشفه، مشاوره با اطمینان به این چهار مرحله میتوانند زندگی،شغل و ازدواج خود را سرانجام دهند.
وی افزود:فریب دنیای مجازی را نخورید که به جز گمراهی کردن نسل جوان ما هدف دیگری ندارد.دانشجویان سرمایه های بزرگ و مهم برای ما هستند،پس قدر خود را بدانید و برای کشور و زندگی خود مثمر ثمر باشید.
همبستگی جوانان تهران جلوه ای از وحدت
همزمان با گرامیداشت هفته وحدت ایستگاه های سلامت، آموزش و عضوگیری توسط اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه الزهرا (س) تهران انجام و دانشجویان از پروژه های عام المنفعه مستفید شدند.
به کوشش اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه الزهرا و با همکاری معاونت فرهنگی این دانشگاه، “ایستگاه سلامت” در بخش های سنجش فشار خون، آموزش سنجش فشار خون و عضوگیری در محل تاق دیس یاس در این دانشگاه و همزمان با آغاز هفته وحدت برگزار شد.
سیده مریم جعفری از اعضای کانون دانشجویی در این باره گفت:با اینکه در لحظه آخر از صدور مجوز برای برپایی ایستگاه سلامت در مراسم آئین ورودی دانشجویان مطلع شدیم اما با برنامه ریزی اعضای شورای مرکزی کانون و همراهی اعضای شورای عمومی توانستیم در فرصتی کم اتفاقی خوب را رقم بزنیم.
جعفری در ادامه اظهار کرد: لباس های متحد الشکل اعضای کانون، ماهیت غیر سیاسی و جذابیت فعالیت های عام المنفعه جمعیت هلال احمر وجه تمایز ما نسبت به سایر کانون های دانشجویی و تشکل های دانشگاه است.
وی تصریح کرد: اجرای برنامه ها و فعالیتهای کانون باعث شد تا امسال هم همچون سنوات گذشته از بیشترین جذب عضو از میان دانشجویان ورودی جدید نسبت به سایر تشکل ها و کانون ها را شاهد باشیم.