ویژه برنامه های سالروز تاسیس سازمان جوانان هلال احمر در استان کرمان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از اجرای برنامه های آموزشی، فرهنگی و اجتماعی توسط اعضای جوانان این جمعیت به مناسبت سالروز سازمان جوانان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ رضا فلاح مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بیان کرد: هفتاد و دو سال از قدمت پرافتخار سازمانی سپری می شود که در عرصه انسان دوستی، خیرخواهی و ایثار پیشتاز است.
فلاح با اشاره به اینکه سرخ و آبی‌پوشان پرتلاش؛ شیرین ترین لحظات عمر خویش را در طبق اخلاص نهاده و بدون هیچ چشم داشتی خدمات امدادی، فرهنگی و اجتماعی تقدیم همنوعان خویش می‌کنند، افزود: اعضای جوانان هلال احمر استان کرمان نیز با اجرای برنامه های آموزشی، فرهنگی و اجتماعی سالروز تاسیس سازمان جوانان را گرامی داشتند.
برگزاری انتخابات کانون طلاب شهرستان بافت
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافت ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس سازمان جوانان بیان کرد: به مناسبت سالروز تاسیس سازمان جوانان و با هدف افزایش مشارکت اعضای جوان طلاب و تحقق اهداف و فعالیت های بشردوستانه جمعیت هلال احمر انتخابات کانون طلاب هلال احمر شهرستان بافت برگزار شد.
علی ملائی با اشاره به حضور ۷۵ نفر از اعضای کانون طلاب در این انتخابات افزود: این برنامه در محل حوزه علمیه شهرستان برگزار شد.
افتتاحییه هشتمین دوره طرح ملی دادرس در شهربابک
سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان شهربابک گفت: به مناسبت سالروز تاسیس ۷۲ سالگی سازمان جوانان، هشتمین دوره طرح ملی دادرس در شهربابک افتتاح شد.
موسی نگارستانی با اشاره به اینکه هشتمین مرحله طرح ملی دادرس در ۲۰ مدرسه شهرستان برگزار خواهد شد، افزود: فراگیری مهارت های امدادی، جهت افزایش آمادگی و توانمندسازی دانش آموزان حائز اهمیت است.
وی خاطرنشان کرد: به مناسبت سالروز تاسیس سازمان جوانان، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان با اعضای کانون طلاب حوزه علمیه امام جعفر صادق (ع) دیدار و گفتگو کرد.
حجت الاسلام والمسلمین سجادی در این دیدار با اشاره به اهمیت افزایش توان امدادی جوانان گفت: تسکین آلام بشری و تامین احترام انسان ها از اهداف بسیار مهم سازمان جوانان است که اعضا باید این اهداف را سرلوحه کار خویش قرار دهند.
 ویژه برنامه های هفتاد و دومین سالگرد تاسیس سازمان جوانان در ماهان
رئیس هلال احمر ماهان ضمن تبریک فرا رسیدن هفتادومین سال تاسیس سازمان جوانان بیان کرد: به همین مناسبت ۷۹ نفر از اعضای جوانان و داوطلب این جمعیت بیش از ۳۵ هزار سی سی خون خود را به نیازمندان اهدا کردند.
 معین الدینی با اشاره به مشارکت و همکاری خیر داوطلب این جمعیت افزود: به مناسبت گرامیداشت سالروز تاسیس سازمان جوانان، اعضای جوانان هلال احمر ماهان ۳۵۰ سبد غذایی بسته بندی و در بین نیازمندان توزیع کردند.
وی در ادامه به آشنایی اعضای کانون دانش آموزی مدرسه شهید ایرانمنش به تاریخچه تاسیس سازمان جوانان توسط مربی مجرب این جمعیت اشاره کرد و گفت: کانون غنچه های هلال مهدکودک آرمین نیز با برپایی ایستگاه نقاشی، سالروز تاسیس سازمان جوانان را گرامی داشتند.
نشست هم اندیشی اعضای جوانان در رابر
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان رابر بیان کرد: جشن هفتاد و دوسالگی تاسیس سازمان جوانان هلال احمر با شعار “مهربان خواهیم ماند” با حضور اعضای جوانان این جمعیت برگزار شد.
یوسفعلی مهدی پور با اشاره به برگزاری نشست هم اندیشی اعضای جوانان در حاشیه مراسم این جشن افزود: در این نشست اعضای جوانان ایده و طرح های فرهنگی و بشردوستانه جهت جذب و نگهدای اعضا ارائه کردند.
وی در ادامه به دیدار اعضای جوانان این جمعیت با امام جمعه شهرستان اشاره کرد و گفت: علیدادی امام جمعه در این دیدار به اهمیت نقش جوانان در کشور پرداخت و خدمت داوطلبانه در هلال احمر را کاری مقدس شمرد.
لازم به ذکر است حضور اعضای جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان رابر در مراسم عبادی و سیاسی نماز جمعه و غبارروبی گلزار شهدای این شهر و تجدید میثاق با شهداء از جمله برنامه های اجرا شده به مناسبت سالروز هفتاد دو سالگی تاسیس سازمان جوانان است.