در سومین روز کاری سرپرست سازمان جوانان هلال احمر صورت گرفت: توجه به نیازهای جوانان مناطق محورم اولویت کاری ما است

سرپرست سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در سفر به استان سیستان و بلوچستان، علاوه بر حضور در همایش یاریگران زندگی به همراه دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدرو استاندار با دبیران کانون های دانشجویی و جوانان استان دیدارکرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان،در این جلسه صمیمانه  رضا بامداد اصل هدف خود از سفر به این استان را کم کردن فاصله شهرستان‌های بی بضاعت و تهران دانست و گفت: توجه به نیازهای جوانان مناطق محروم در اولویت کاری سازمان جوانان قرار دارد و سفر به زاهدان آغازگر سفرهای استانی سازمان جوانان برای رفع محرومیت در استان های محروم است.

سرپرست سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: استان سیستان و بلوچستان به عنوان بزرگترین و جوانترین استان کشور است،  برنامه کاری من تحقق منویات مقام معظم رهبری در مورد گام دوم انقلاب اسلامی و اجرای اساس‌نامه جمعیت هلال احمر است.

وی افزود: با توجه به شرایط کنونی اجتماعی و فرهنگی جامعه زمان زیادی را برای انجام کار تخصصی با کمک جوانان فعالی سازمان جوانان در این حوزه صرف خواهم کرد.

بامداد اصل گفت: برقراری صلح، تفاهم و دوستی میان ملت‌ها و مذاهب، تسکین آلام بشری، تامین احترام، حمایت از زندگی و سلامت انسان ها، هدف اصلی سازمان جوانان هلال احمر است.

سرپرست سازمان جوانان جمعیت هلال احمر افزود: کانون های دانشجویی و جوانان برای جوانان فضایی دوستانه فراهم می‌کنند تا بتوانند ایده‌هایشان را به اجرا درآورند و کار گروهی، ارتباطات اجتماعی، همکاری و مدیریت را تجربه کنند، خودشان را محک بزنند، نقاط قوت و ضعفشان را بشناسند و توانایی‌های اجتماعی‌هایشان را ارتقا بدهند. در کنار همه اینها کانون‌ها با نگاه بشردوستانه و کار داوطلبانه نقش مهمی در حل مشکلات دانشجویی، روستایی و گروه‌های دیگر دارند.