در سومین روز کاری سرپرست سازمان جوانان هلال احمر صورت گرفت: شرکت در همایش «یاریگران زندگی»

سرپرست سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر در سومین روز کاری خود، به استان سیستان بلوچستان شهر زاهدان سفر کرد و در همایش «یاریگران زندگی »که با حضور سردار مومنی دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر، استاندار سیستان و بلوچستان، مسئولین کشوری و استانی فعال در حوزه مبارزه با مواد مخدر و کاهش آسیب‌های اجتماعی با شعار" یاریگر هم باشیم" شرکت کرد.

دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر در این نشست که در سالن جلسات جمعیت هلال احمر برگزار شد؛ گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عزم جدی و مصممی در مبارزه با مواد مخدر دارد.
اسکندر مومنی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی مبارزه با مواد مخدر را جهادی بزرگ نامیده‌اند، بنابراین باید نهادهای فرهنگ‌ساز کشور دست به دست هم داده و با تلاش جهادی و همت روزافزون یاریگر هم باشند و در امر مبارزه با مواد مخدر تلاش کنند.
وی با بیان اینکه معظم له تاکید خاص و ویژه‌ای به آسیب‌های اجتماعی به ویژه مواد مخدر دارند، گفت: رئیس جمهور نیز اهتمام ویژه‌ای به این امر دارند و در جلسه اخیر ستاد نیز بر همه ابعاد مختلف مبارزه با مواد مخدر همچون انسداد مرز، درمان و کاهش آسیب‌های اجتماعی، ساماندهی معتادان متجاهر و اجرای طرح یاریگران زندگی تاکید کردند.
دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر در پایان گفت: میانگین آمادگی مردم سیستان و بلوچستان برای مشارکت اجتماعی در مبارزه با مواد مخدر از میانگین کشور بیشتر است و حاکی از آن است که مردم این خطه، خطرات آسیب اعتیاد را می‌دانند، پس راه حل مقابله با این بلیه اجتماعی و جهانی، همگانی شدن مبارزه با مواد مخدر است.