نشست صمیمی جوانان و دانشجویان با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری

نشست صمیمی دبیران عضو شورای مرکزی مجامع دانشجویی و جوانان استان با معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری استان چهار محال و بختیاری به مناسبت فرا رسیدن هفتاد و دومین سالگرد تاسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در محل دفتر معاونت سیاسی امنیتی استاندري استان  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری؛ در این نشست که با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان، معاون امور جوانان ، کارشناسان ستادی و  ۱۴ نفر از دبیران عضو شورای مرکزی مجامع برگزار شد جعفر مردانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری جوانان را نیروی محرکه جامعه دانست و افزود: جوانان به عنوان نیروی محرکه و منبع انرژی مثبت نقش عمده و اساسی در تعیین جهت گیری ها و توسعه سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و عمرانی هر کشور را دارند و اگر ما به جوانان بها بدهیم طبیعتا کشور را به سمت توسعه پایدار بهتری سوق خواهیم داد.
وی ضمن تبریک فرارسیدن ایام ماه ربیع الاول و سالگرد تاسیس سازمان جوانان اظهار داشت: رشد و تعالی هر جامعه نیازمند مشارکت فعال جوانان و دانشجویان در زمینه های مختلف است و سازمان جوانان به عنوان سازمانی مردم نهاد با اهداف خدمات داوطلبانه و عام المنفعه به عنوان یاری دهنده در صحنه های مختلف خدمات شایسته ای را ارائه نموده است .
 سید احمد مرتضوی فرد  مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان نیز در این نشست ضمن تبریک فرارسیدن هفته وحدت و سالگرد تاسیس سازمان جوانان بیان داشت: این جلسات با هدف آشنایی مسئولین با مشکلات جوانان و متقابلاً بیان دغدغه های و مشکلات جوانان استان  وهمچنین فرصت مناسبی برای دستیابی به راهکارهایی جهت رفع موانع و مشکلات می باشد.
در ادامه مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان به ارائه گزارشی از عمده فعالیت های حوزه جوانان در سطح های مختلف امدادی و بشردوستانه با محوریت تسکین آلام بشری و خدمات داوطلبانه پرداخت. و تعدادی از جوانان به بیان مشکلات و مسائل روز  جوانان پرداختند.