معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم:

نمایشگاه تخصصی “کودک توانای سرزمین من” در قم برپا می شود

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم گفت: نمایشگاه تخصصی کودک توانای سرزمین من، آبان ماه امسال در قم برپا می شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی در خصوص برپایی نمایشگاه تخصصی ویژه کودک توضیح داد: نمایشگاه تخصصی کودک توانای سرزمین من، آبان ماه امسال و ب مناسبت ۷۲ سالگی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در قم برپا می شود.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم افزود: در این نمایشگاه که از ۲۱ تا ۲۴ آبان ماه برپا می‌شود، مهد کودک های فعال استان شرکت می کنند.
وی اظهار کرد: در این نمایشگاه ۲۰ مهد کودک فعال در کانون غنچه های هلال حضور پیدا می کنند همچنین در این نمایشگاه غرفه های بازی و هیجان و مسابقات نیز برپا می شود.
مصباحی عنوان کرد: بیش از ۳۰ غرفه متنوع در بخش های مختلف نمایش و سرود و کاردستی و صنایع دستی ویژه کودکان و برای بازدید عموم مردم برپا خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: در حاشیه نمایشگاه نیز مسابقات رالی ماشین های کنترلی و بازی های رایانه ای ویژه کودکان همراه با جوایز برگزار می شود.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم گفت: این نمایشگاه به مناسبت هفتاد و دومین سالروز تاسیس سازمان جوانان برپا می شود.
وی درباره اهداف مهم برپایی این نمایشگاه افزود: تبیین حقوق کودک و آشنایی کودکان با حقوق خودشان همراه با آموزش های مختلف و همراهی والدین با کودکان و انجام بازی های مشترک از جمله اهداف این نمایشگاه تخصصی است.
مصباحی تصریح کرد: در این نمایشگاه، آموزش های امدادی ویژه کودکان ارائه می شود و شهروندان می توانند از ساعت ۱۰ تا ۱۳ و عصر ها از ۱۶ تا ساعت ۲۲ از نمایشگاه بازدید کنند.
وی بیان کرد: این نمایشگاه از سوی جمعیت هلال احمر و با مشارکت استانداری و شهرداری و بهزیستی برپا خواهد شد.
یادآور می شود؛ معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم همزمان با هفتادودومین سالروز تأسیس سازمان جوانان نمایشگاه بزرگ “کودک توانای سرزمین من” با محوریت معرفی فعالیت های اعضای کانون های غنچه های هلال احمر برگزار می کند. این نمایشگاه از در محل دائمی نمایشگاه های استان قم برپا و بازدید از آن برای عموم مردم آزاد است.