تداوم فعالیت های جوانان هلال احمر فارس در هفتادو دومین سالروز تاسیس سازمان جوانان هلال احمر

از برپایی ایستگاه سلامت تا برگزاری کلاس های آموزشی ، شرکت در نماز جمعه و انجام فعالیت های بشردوستی در کانون های دانشجویی و جوانان هلال احمر استان فارس

به گزارش روابط عمومی جوانان جمعیت هلال احمر فارس، غلامحسین تجلی معاون امور جوانان درتشریح فعالیت های جوانان این استان در ادامه عملکرد  و ارائه خدمات گفت: اعضای کانون های دانشجویی و جوانان هلال احمر استان فارس در ادامه فعالیت بشردوستانه خود اقداماتی همچون برپایی ایستگاه سلامت در نماز جمعه توسط شهرستان های رستم ، گراش ، مهر و لامرد، و جهرم برگزاری کارگاه و کلاس های آموزشی امدادی در کانون دانشجویی فیروز آباد و داراب، و همچنین حضور در نماز جمعه توسط جوانان داراب، رستم ، نی ریز، جهرم شرکت کردند.
همچنین فعالیت هایی همچون عضوگیری از اعضای کانون دانشجویی کازرون، تقدیر از فعالان جوانان داراب، مسابقه ورزشی در کانون جوانان داراب و کانون غنچه های هلال احمر داراب، ایجاد ایستگاه فضای دوستدار کودک در جهرم، غبار روبی از گلزار شهدا در شهرستان های نی ریز و خرم بید جشن آغاز امامت امام زمان همزمان با سالرزو تاسیس سازمان جوانان در داراب و رستم  در ادامه فعالیت های بشردوستانه جوانان هلال احمر فارس بر تلاش جمعی خود در زمینه فعالیت های بشر دوستانه و امدادی ارائه کردند.
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان فیروز آباد در هفتادودومین سالرزو تاسی سازمان جوانان با حضور در در کلاس اموزشی کمک های اولیه در کانون دانشجویی این شهرستان گفت : برگزاری کلاس کمک های اولیه و ایجاد ایستگاه اموزشی در دانشگاه  آزاد فیروز آباد خبر داد  که اعضای کانون دانشجویی انجام داده اندو با استقبال بی نظیری روبه رو شد.
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان داراب با اعلام اخبار اموزشی کانون دانشجویی و جوانان گفت: فعالیت های آموزشی و امدادی و کانون های دانشجویی و انجام این گونه برنامه ها با هدف جذب و نگهداری اعضای کانون دانشجویی انجام گرفته و با استقبال بی نظیر اعضای کانون دانشجویی صورت گرفته است.
برنامه های فرهنگی همچون جشن هفادو دومین سالروز تاسیس در کانون های غنچه های هلال احمر داراب و رستم نیز انجام شد که همه این برنامه ها برای رسیدن به اهداف هلال احمر و نمادی از خیر خواهی و مهربانی اعضای جوانان انجام میشود.
برپایی ایستگاه سلامت ومشاوره رایگان همزمان با با برپایی نماز جمعه در شهرستان های جهرم، رستم و گراش ، مهر و لامرد
سالرزو تاسیس سازمان جوانان هلال احمر در استان فارس، فرصتی فراهم می‌آورد تا با ارئه خدمات بشردوستانه توسط جوانان در ایستگاه های سلامت برپا شده در مصلی نماز جوانان به انجام و ارائه مراقبت های سلامتی بپردازند .
نشست رییس جمعیت هلال احمر داراب با دبیران و اعضای شورای اجرایی
در این نشست ضمن تقدیر از فعالیت های ارزنده جوانان با تاکید بر تقویت روحیه دینی و امدادی  و با ایجاد فضای دوستی مطلوب در بین جوانان تا کید به حضور حداکثری در ادامه فعالیت ها توسط جوانان شد.
در ادامه فعالیت های بشر دوستانه جوانان با حضور در گلزار شهدای انقلاب اسلامی و تجدید میثاق و غبار روبی از گلزار شهدا در سالروز تاسیس سازمان جوانان بر این مهم تاکید کردند.