به مناسبت هفتاد و دومین سالروز تاسیس سازمان جوانان برگزار شد:

نشست معاون امورجوانان با رابطین خبری جوان و تجلیل از رابطین خبری برتر مازندران

به مناسبت هفتاد و دومین سالروز تاسیس سازمان جوانان نشست صمیمی معاون امورجوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران با رابطین خبری جوان با حضور مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان برگزار و از رابطین خبری برتر شعب استان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران لیلی احمدی با گرامیداشت هفتاد و دومین سالروز تاسیس سازمان جوانان و در نشستی صمیمی با رابطین خبری شعب استان گفت: رابطین خبری نقطه تلاقی اعضای جوان با معاونت جوانان هستند تا انعکاس خوبی از فعالیت های جوانان در عرصه بشردوستی داشته و درواقع رسالت عظیم توسعه و گسترش بشردوستی برعهده رابطین خبری است.

معاون امورجوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران با اشاره به تلاش جوانان در راستای تحقق اهداف عالی جمعیت گفت: اصول و اهداف جمعیت هلال احمر مبنی بر گسترش فرهنگ صلح و دوستی، ترویج فعالیت های بشردوستانه و عام المنفعه در جهت حفظ کرامت انسان ها، تلاش برای تامین سلامت انسان‌ها و تسکین آلام بشری، رسالت بزرگی را بر دوش ما و شما می‌گذارد که با تعهد، تخصص و خستگی ‌ناپذیری براساس مسئولیت اجتماعی و اصول حرفه‌ای خبرنگاری، رسیدن به این اهداف دور از دسترس نخواهد بود.

وی در ادامه ابطین خبری را مهمترین رکن سازمان جوانان معرفی کرد و افزود: رابطان خبری با انعکاس اخبار فعالیت های بشردوستی نه تنها در توسعه و گسترش بشردوستی و تامین احترام انسانها موثر بوده بلکه در پیشگیری از آسیب های اجتماعی در سنسن بحرانی نوجوانی و جوانی موثر خواد بود.

لیلی احمدی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش مضاعف روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران بویژه رابطین خبری جوانان در شعب بیان کرد: خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگى میکنند و سلامت فرهنگى فکرى هر جامعه اى مرهون تلاش هاى شبانه روزى آنهاست.

معاون امورجوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران در ادامه به برتری کشوری کانونهای جوانان، روستایی و غنچه های هلال و همچنین کسب رتبه برتر کشوری معاونت امورجوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران در چندین سال متوالی اشاره کرد و گفت: تلاش رابطین خبری در انعکاس خبری و گسترش فعالیت های بشردوستانه در جامعه جهت مقابله با بحران ها و آسیب های اجتماعی بسیار موثر است.

در این نشست لیلی احمدی معاون امورجوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران از تلاش های ارزنده رابط خبری استان در ستاد و رابطین خبری برتر با اهدا لوح یادبود و هدیه تقدیر کرد.

گفتنی ست در حاشیه این مراسم، برای بهترشدن نحوه خبررسانی، تهیه و ارسال گزارشات خبری و تصویری کارگاه آموزشی و توجیهی رابطین خبری توسط نماینده ورابط خبری سازمان جوانان در مازندران برگزار شد.