تجلیل ازراهنمایان زائرین اربعین حسینی (ع) در سالروز تاسیس سازملن جوانان

معاون امور جوانان استان مرکزی از مراسم تقدیر از اعضای فعال در موکبهای راهنمایان زائرین حسینی با حضورمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر این استان خبری داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی ؛ آرش اشتری در رابطه با این خبرگفت : همزمان با سالروز تاسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی طی مراسمی با حضور مسئول دفتر نماینده ولی فقیه حجت الاسلام میرهاشمی در جمعیت هلال احمر از اعضاء فعال در واحد جوانان واعضائی که در ایام اربعین درموکبها به مدت ده روز به ارائه خدمات امدادی به زائرین اربعین حسینی پرداخته اند تقدیر وتجلیل به عمل آمد.

اشتری خاطرنشان کرد: هدف از این تجلیل و تقدیرها در بین اعضا جوانان ارج نهادن به خدمات بشر دوستانه واراد ت به آقا امام حسین(ع) میباشد که اعضاء جوانان با حضور در موکبها وارائه خدمات به زائرین اراد ت خود را به آقا اباعبدالله الحسین نشان دادند.

معاون امور جوانان استان مرکزی عنوان کرد: اجرای این گونه برنامه های مذهبی جدایی از وظیفه ذاتی سازمان جوانان ارادت قلبی اعضاء جوانان به اهل بیت وزائرین آن حضرت است.

وی در پایان افزود: در خاتمه این مراسم اعضاء جوانان با ارائه گزارش وفعالیتهای خود دربرنامه های جمعیت و ارائه راهکارهای جهت بهتر انجام شدن برنامه ها پرداختند.