هفتادوسال مهرورزی در کانون‌های آذربایجان شرقی

همزمان با هفتادودومین سالگرد تاسیس سازمان جوانان هلال احمر، کانون‌های مختلف سراسر استان آذربایجان‌شرقی با جشن‌ها و برنامه‌های متعدد این ایام را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی، محمد بابازاده معاون امور جوانان استان آذربایجان شرقی ضمن تبریک این ایام به جوانان مهربان و بشردوست عضو کانون‌های سراسر استان آذربایجان شرقی، تصریح کرد: جوانان فعال در کانون‌های هلال احمر که جزء سرمایه‌های عظیم جمعیت و کشور هستند و داوطلبانه در ترویج فرهنگ بشردوستی تلاش می‌کنند؛ نیازمند یک برنامه مدون و برنامه‌ریزی شده جهت رشد و شکوفایی بیش از پیش هستند.
بابازاده افزود: فعالیت‌های اجتماعی بی مزد و منت جوانان در برنامه‌های عام المنفعه و بشردوستانه سازمان جوانان به بهانه هفتادو دومین سالگرد تاسیس این سازمان جوان محور و جوان باور قابل تقدیر و تحسین است.
گفتنی است؛ معاون امور جوانان آذربایجان شرقی به همراه پرسنل حوزه جوانان استان همزمان با چهاردهم آبان با عیادت از بیماران، این روز را گرامی شمردند.
براساس این گزارش؛ جوانان شهرستان‌های تسوج، بناب و چاراویماق به بهانه سالروز تاسیس سازمان جوانان با رؤسای شعب نشست صمیمانه‌ای برگزار کردند و با بررسی فعالیت‌های سازمان جوانان، به ارائه طرح‌ها و پیشنهادات عملیاتی پرداختند.
جوانان شهرستان بناب با نماینده خود در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند.
اعضای فعال شهرستان‌های تسوج، اسکو، بستان‌آباد و چاراویماق با غبارروبی مزار شهدا، بیعت خود را با شهیدان تجدید کردند.
همچنین اعضای کانون دانشجویی شهرستان بناب اقدام ب خون گیری و اهدای خون سالم به این مناسبت نمودند.