دلجویی معاون جوانان آذربایجان شرقی از آسیب‌دیدگان زلزله

معاون امور جوانان استان آذربایجان شرقی در اولین روز پس از زلزله بامداد ۱۷ آبان شهرستان میانه و سراب، با حضور در مناطق زلزله زده، از افراد آسیب دیده و عزادار دلجویی کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر؛ محمد بابازاده معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی به همراه پرسنل حوزه معاونت جوانان آذربایجان شرقی به نمایندگی از سرپرست سازمان جوانان هلال احمر؛ با حضور در روستاهای خسارت دیده شهرستان میانه و سراب از افراد آسیب دیده و خانواده‌های جان‌باختگان دلجویی کرد.
معاون امور جوانان آذربایجان شرقی تصریح کرد: با توجه به وسعت زلزله و خسارات وارده به بیش از ۱۴۵ روستا؛ برپایی اسکان اضطراری در مدارس امن آغاز شده که جوانان هلال احمر آذربایجان شرقی نیز همپای سایر امدادگران و داوطلبان در پشتیبانی و بارگیری و ارسال اقلام ضروری به مناطق به ارائه خدمات پرداخته‌اند.
بابازاده افزود: امکان سنجی و ارزیابی روستاها از اولین ساعات پس از وقوع زلزله آغاز شده و بلافاصله پس از اسکان اضطراری و بازگشت آرامش اولیه به این مناطق، حمایت های روانی و اجتماعی توسط تیم سحر استان آذربایجان شرقی در این مناطق آغاز خواهد شد.