تبریک نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه به مناسبت گرامیداشت هفتاد و دومین سالگرد تاسیس سازمان جوانان

حضرت آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه ضمن تبریک به مناسبت هفتاد و دومین سالگرد تاسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از تلاش و زحمات همه اعضا پرتلاش این سازمان مردمی تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه؛ مختار اسدیان ضمن اعلام این خبر افزود: به مناسبت هفتاد و دومین سالگرد تاسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، اعضا جوانان به همراه پرسنل، امدادگران و نجاتگران کرمانشاه در فریضه عبادی سیاسی نماز جمعه حضور یافتند.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان با بیان این امر که حضور این جوانان ملبس، خود اتحادی را نشان می‌دهد و ابعاد بزرگی را بین عموم مردم به همراه دارد؛ خاطر نشان کرد: این جوانان با مشارکت خود علاوه بر انتشار و تبلیغ اهداف سازمان، نوعدوستی، بشر دوستی و خدمت رسانی را برای همه اقشار جامعه معرفی می‌کنند.
علاوه بر حضور اعضا در نماز جمعه ایستگاه سلامت نیز در محل مسجد جامع برپا شد و اعضا مشغول خدمت رسانی به نمازگزاران شدند.
اسدیان در پایان ضمن اشاره به اهمیت و لزوم حضور همه افراد و اعضا در این فریضه مهم گفت: جوانان آینده سازان این مرزبوم هستند و چه بسا که با شرکت در این فریضه ذهن عبادی و سیاسی خود را تقویت می‌کنند.
قابل ذکر است حضرت آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در خطبه های نماز جمعه در حضور خیل عظیم نمازگزاران ضمن تبریک سالگرد تاسیس سازمان جوانان از خدمات رسانی اعضا سرخ آبی پوش هلال احمر در تمام ایام سال تقدیر و تشکر نمود.
ضمنا به همین مناسبت سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان کرمانشاه دکتر معتمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه بود.