آشنایی جوانان ورامین با امنیت سایبری

به همت واحد جوانان جمعیت هلال احمر ورامین کارگاه آموزشی آشنایی با فضای مجازی و جرائم سایبری با حضور اعضای جوانان در این شعبه برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛به دلیل افزایش آمار تخلفات و کلاهبرداری های سایبری و مجازی، واحد جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین بر آن شد تا با برگزاری کارگاهی آموزشی با همین مضمون، اعضای این شعبه را در برابر این رخدادها آگاه نماید .
مسئول امور جوانان هلال احمر ورامین در حاشیه این کارگاه اذعان داشت: همزمان با فراگیر شدن اینترنت و فضای مجازی، میزان تخلفات در این بستر نیز گسترش یافته است . آگاهی از این تخلفات و روش های مقابله با آنها، بهترین روش برای جلوگیری از این پیشامدها می باشد .
مهرپویان در ادامه اضافه کرد: برگزاری و مستمر بودن این آموزش ها به اعضا این فرصت را می دهد تا همزمان با گسترش علم و عظیم تر شدن فضای مجازی، خود را بروز کرده و با این علوم پیش روند .
ارائه آموزش‌های به روز در حوزه بهره مندی از فضای مجازی با توجه به گسترش استفاده از این فضا از دیگر اهداف این کارگاه بود همچنین اعضا اطلاعات متنوعی را در این حوزه ها دریافت کردند.