“شهیدان” میزبان اعضای جوانان هلال احمر استان زنجان در هفتادو دومین سالروز تأسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر

اعضای جوانان شعب زنجان و خدابنده با حضور بر مزار شهیدان انقلاب اسلامی و شهدای ایثارگر هلال احمر با آنان تجدید بیعت کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان؛ به مناسبت هفتادو دومین سالروز تاسیس سازمان جوانان گلزار شهدای گمنام و شهدای ایثارگر هلال احمر شهرستان خدابنده سید رضا جعفری و وحید محمدی ، با حضور جمعی از اعضای جوانان و مسئولان غبارروبی و عطرافشانی شد.
معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت :غبارروبی مزار شهدا در واقع بهانه ایست تا زنگار و غبار از روح و خانه دل بزدایم و با تجدید میثاق با آرمانهای والای امام و شهدا نشان دهیم که شهدا را فراموش نکرده و راه شهدا را تا ظهور امام زمان (عج) ادامه خواهیم داد.
فاطمه جمشیدی افزود : جایگاه فرهنگ ایثار و شهادت در نظام اسلامی ما بسیار والا بوده و ترویج آن به نسل‌های آتی به خصوص جوانان و نوجوانان وظیفه همگانی است.
وی تصریح کرد : در همین راستا اعضا جوانان و کانون های دانش آموزی هلال احمر شعب زنجان و خدابنده نیز همراه و همگام با مسئولین با حضور بر مزار این شهیدان ضمن قرائت فاتحه و اهدای گل یاد و نام آنان را زنده نگه داشتند و با شهیدان و امام شهیدان پیمان بستند که راه آنان را ادامه دهند.