اجرای فعالیت فرهنگی اعضاء کانون دانش آموزی در مراسم هفته دانش آموز

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر از اجرای سرود دانش آموزی در مراسم 13 آبان تا غبار روبی قبور شهدا توسط دانش آموزان خبر داد.

اجرای سرود دانش آموزی در مراسم سیزده آبان
 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ دانش آموزان عضو کانون های دانش آموزی سازمان جوانان با حضور در مراسم یوم الله سیزدهم آبان ماه گرامیداشت روز دانش آموز به اجرای سرود دانش آموزی پرداختند.
معاونت امور جوانان با بیان این خبر افزود: هویت ها و معرفی ها با اجرای سرود دانش آموزی یکی دیگر از فعالیت دانش آموزان میباشد.
غریبی گفت: این سرود محتوای بسیار زیبایی از خدمات و اهداف و آرمان های فعالیتی کانون های دانش آموزی را به همراه دارد.
غبارروبی قبور شهدا توسط دانش آموزان
همزمان با فرارسیدن سیزدهم آبان ماه روز دانش آموز ، اعضا کانون دانش آموزی سازمان جوانان با حضور در مزار شهدا یاد و خاطر آنان را گرامی داشتند.
آمنه غریبی تصریح کرد: سیزدهم آبان ماه یادآور شهادت دانش آموزانی است که خون آنان رنگ این انقلاب و پیروزی آن را بیشتر کرده است و اکنون دانش و مهارت این دانش آموزان و موفقیت در عرصه های مختلف زنده نگه داشتن یاد و خاطره و رهروی از راه آنان بشمار می آید.
وی افزود: در سیزدهم آبان سال ۱۳۵۷رژیم ظالم ستمشاهی، دانش آموزانی که در راهپیمایی علیه این رژیم شرکت کرده بودند را به خاک و خون کشید تا بار دیگر اوج جنایتکار بودن خود را نشان دهد.
وی گفت: مخالفان جمهوری اسلامی ایران  درطول بیش از ۴۰ سال گذشته از هر نوع حربه و توطئه ای برای ضربه زدن به ایران اسلامی استفاده کرده، اما ملت ایران با مقاومت و استکبارستیزی خود در برابر این جنایتکاران ایستاده‌اند و اجازه نخواهند داد که  آنان بار دیگر راهی به این کشور داشته باشند.
غریبی خاطرنشان کرد: ایستادن در برابر زورگویی های استکبار جهانی و در رأس آنها کشور دشمن این نظام همواره یکی از مهم ترین خواسته های ملت ایران بوده  و هر ساله راهپیمایی و مراسم بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان تجلی گاه بیان این خواسته و این شعار می باشد.