بزرگداشت هفتاد و دومین سالگرد تاسیس سازمان جوانان هلال‌احمر؛ «مهربان خواهیم ماند»

سرپرست سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از برگزاری برنامه های بزرگداشت هفتاد و دومین سالگرد تاسیس این سازمان با شعار «مهربان خواهیم ماند» در ۱۴ آبان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر؛ علی گنج کریمی افزود: امسال نیز اعضای سازمان جوانان در ستاد و استان ها با مشارکت حداکثری در برنامه های بزرگداشت هفتاد و دومین سالگرد تاسیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر حضور پیدا می کنند و در این زمینه نخستین برنامه دیدار اعضای شورای معاونین سازمان جوانان با حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا معزی، نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر است.

وی گفت: حضور اعضا در برنامه درس‌هایی از قرآن (با سخنرانی حجت الاسلام قرائتی)، حضور جوانان داوطلب در نماز جمعه و پایگاه‌های انتقال خون، غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا، تجدید میثاق با آرمان‌های امام(ره) و شهدای انقلاب اسلامی از دیگر برنامه‌های این روز است.

سرپرست سازمان جوانان جمعیت هلال احمر افزود: با هدف تجلیل از شهدای امدادگر اهداء کنندگان عضو، اعضای سازمان با  خانواده این شهدا دیدار می‌کنند. همچنین به مناسبت بزرگداشت هفتاد و دومین سالگرد تاسیس این سازمان فراخوان عضویت در کانون‌های سازمان جوانان اعلام و جلسات هم‌اندیشی مدیران عامل استان‌ها با  دبیران و اعضای شورای مرکزی مجامع کانون‌های دانشجویی و جوانان برگزار می شود.

وی افزود: مدیران ارشد ستادی استان‌ها پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته برای تبیین رسالت سازمان جوانان و ترغیب جوانان به مشارکت در فعالیت‌های بشردوستانه سخنرانی خواهند داشت. به علاوه دیدار با مسئولان استانی و محلی برای معرفی فعالیت‌های حوزه جوانان با هدف تعامل و همکاری هر چه بیشتر در اجرای رسالت سازمان جوانان از دیگر برنامه‌ها است.

گنج‌کریمی گفت: بازدید از سرای سالمندان و مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست نیز از دیگر برنامه های ابلاغی توسط ستاد است و استان‌ها می توانند برنامه‌های خود را برای بزرگداشت این روز اجرایی کنند.