تقدیر دکتر پیوندی از تمامی تلاشگران هلال‌احمر در خدمت‌رسانی به زائران در اربعین حسینی

رئیس جمعیت هلال‌احمر در پیامی از تلاش‌های بی‌وقفه تمامی کادر درمانی، امدادگران، نجاتگران، داوطلبان و تمامی نیروهای خدوم هلال‌احمر در خدمت به زائران حسینی در ایام اربعین تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، متن تقدیر دکتر علی‌اصغر پیوندی از تمامی تلاشگران هلال‌احمر در خدمت رسانی به زائران در ایام اربعین به شرح زیر است:
«امدادرسانی و خدمت داوطلبانه به زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در اربعین شهادت آن حضرت، جلوه‌ای ملکوتی به خود می‌گیرد. در اربعین حسینی، امدادگری قائل به عشقی آسمانی است؛ نور این عشق در قلب‌ همه آنهایی که با لباس جمعیت هلال احمر به زائرین عزیز خدمت می‌کنند، جاری است و زائرانی که در پرتو حضور نیروهای خدوم جمعیت هلال احمر آرامش گرفته‌اند، بهترین شاهد برای تایید امدادرسانی‌های خالصانه هلال احمر در ایام اربعین هستند.
خدا را شاکرم که این نهاد امدادی و داوطلبانه توانست با همت والای پزشکان، امدادگران و جوانان داوطلب، در اربعین ۱۳۹۸ از آزمونی مهم سربلند بیرون آید. تمامی این موفقیت مدیون تلاش شبانه‌روزی اعضای داوطلب و نیروهای سازمانی هلال احمر است که در پایگاه‌های مرزی، مراکز درمانی بین‌راهی و مراکز عتبات عالیات به ویژه کربلای معلی تمام توان خود را صرف کردند تا بیش از ۲ میلیون خدمت امدادی و درمانی تقدیم زائران حرم ابا عبدالله الحسین (ع) شود.
قدردان و سپاسگزار تمامی لحظات خداپسندانه و بشردوستانه‌ای هستم که با دستان پر مهر شما امدادگران، جوانان، پزشکان داوطلب و کارکنان شریف جمعیت هلال احمر درخدمت به زائران اربعین ثبت شد و توفیقات روزافزون همه شما عزیزان را از پروردگار متعال خواستارم.»