جوانان ورامین، همدل و همراه در پیاده روی اربعین

پیاده‌روی جاماندگان اربعین در شهرستان ورامین با حضور اعضای جوانان هلال احمر این شهرستان انجام شد.

به گزارش روابط عمومی هلال احمر استان تهران؛ هم زمان با اربعین سید و سالار شهیدان، اباعبدالله حسین علیه السلام و یاران باوفایش پیاده روی خودجوش و مردمی جاماندگان اربعین با حضور جوانان هلال احمر شهرستان ورامین برگزار شد.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین اظهار کرد: در پیاده روی چهلمین روز از شهادت امام حسین علیه السلام، جوانان شهرستان با همکاری ستاد های مردم نهاد به توزیع صبحانه سالم میان عزاداران سیدالشهدا پرداختند.
تاجیک ادامه داد: در انتهای مسیر، جوانان با تجمع در مسجد به نماز جماعت پرداخته و با گوش سپردن به سخنرانی با آرمان های اسلام تجدید میثاق کردند و با نوای سید الشهدا هم نوا شدند.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین اذعان داشت: حضور خودجوش جوانان در پیاده روی اربعین نماد همکاری و یکپارچگی آنها و روحیه حسینی و اسلامی جوانان می باشد‌.
تاجیک در پایان افزود: حضور جوانان در راهپیمایی اربعین و قدم نهادن آنها در مسیر سید سالار شهیدان، ابا عبدالله حسین علیه السلام امری مهم و حیاتی است و باید به جوانان آموخت که علاوه بر روز اربعین که در مسیر کربلا قدم می زنند در تمامی عمر خود نیز راه امام حسین علیه سلام را طی کنند.