آغاز هشتمین دوره طرح دادرس با برگزاری جلسه هماهنگی مربیان و مجریان در دهگلان

جلسه هماهنگی و یکسان سازی مربیان هشتمین دوره طرح ملی دادرس با حضور رئیس شعبه، مسئول امور جوانان، مربیان و مجریان در محل جمعیت هلال احمر شهرستان دهگلان برگزار شد.

به گزارش راوبط عمومی جمعیت هلال احمر استان کردستان از رئیس جمعیت هلال احمر دهگلان با اشاره به اهمیت طرح دادرس و یکسان سازی آموزش های این طرح، گفت: دادرس یکی از مهم‌ترین و کاربردی ترین طرح های جمعیت هلال احمر در چندین سال گذشته بوده و هست که برای دستیابی به اهداف و اصول هلال احمر نقش بسزایی دارد.
سیروس محمد زاده در ادامه افزود: طرح ملی دادرس جهت آماده سازی دانش آموزان برای روزها و شرایط سخت است و مربیان و مجریان دادرس به منظور یکسان سازی مطالب و هماهنگی بیشتر آموزش گرد هم آمده اند.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دهگلان در ادامه خاطر نشان کرد: هدف از برگزاری جلسه توجیهی، آموزشی هشتمین دوره طرح ملی دادرس، ارتقاء سطح دانش، مهارت لازم و یکسان سازی آموزشی مربیان برای رسیدن به اهداف این طرح است.
لازم به ذکر است در روزهای آینده جلسات باز آموزی مربیان طرح برای برگزاری هر چه بهتر و صحیح تر هشتمین دوره طرح ملی دادرس در شهرستان دهگلان برگزار می شود.