جشن روز کودک در مرکز مراقبت از کودکان کم توان ذهنی

به همت کانون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و با حضور دانشجویان این دانشگاه، جشن "روز جهانی کودک" در مرکز توانبخشی کودکان کم توان ذهنی استان اردبیل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، به همت کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و با حضور دانشجویان این دانشگاه، جشن روز جهانی کودک در مرکز توانبخشی کودکان کم توان ذهنی اردبیل برگزار شد.

در هفته ملی کودک برای نشاندن گل لبخند بروی لبان کودکان خاص و کم توان ذهنی، کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و جمعی از دانشجویان مشتاق با همراهی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه، جشن خود را در مرکز توانبخشی کودکان کم توان ذهنی برگزار کردند.

دبیر کانون هلال احمر دانشگاه ضمن اعلام این خبر گفت: از انجایی که سال گذشته خاطرات خوشی از بودن در کنار این گلهای زیبا در ذهن ما نقش بسته بود، امسال نیز همزمان با فرارسیدن هفته جهانی کودک تصمیم گرفتیم با برگزاری یک جشن و خوردن کیک و تقدیم هدیه به این عزیزان دوست داشتنی، کاممان را شیرین کردیم و شادی روز کودک را به این عزیزان تقدیم کردیم.

جوادزاده، معاون امورجوانان جمعیت هلال احمر استان اردبیل نیز ضمن تبریک هفته جهانی کودک ، برگزاری جشن روز کودک توسط اعضای کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی در مرکز نگهداری از کودکان کم توان ذهنی را حرکتی مثبت و با ارزش دانست و از همکاری دبیر کانون هلال احمر و عوامل برگزار کننده این جشن در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تقدیر کرد.