برگزاری جلسه ستاد هماهنگی هشتمین دوره طرح ملی دادرس

جلسه هماهنگی هشتمین دوره طرح ملی دادرس با حضور معاون امور جوانان و معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر با بیان این خبر گفت: هشتمین دوره طرح ملی دادرس امسال با قوت بیشتری به کار خود ادامه خواهد داد.

آمنه غریبی تصریح کرد: طرح ملی دادرس اکنون به هشتمین سال کار خود رسیده است و این موفقیت بزرگی در حوزه آموزش به دانش آموزان می باشد.
وی افزود: طی هفت سال گذشته مدارس سراسر استان تحت پوشش این آموزش قرار گرفته و حتی در مسابقات کشوری نیز موفقیت های بسیاری را کسب کرده اند که این نتیجه تلاش مربیانشان می باشد.

غریبی با اشاره به بازنگری فعالیت این سال ها در نشست هماهنگی گفت: در جلسه هماهنگی هشتمین مرحله طرح دادرس که با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر برگزار شد ابعاد مختلف اجرای طرح دادرس طی سال های گذشته مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

آمنه غریبی با اشاره به دستورکار جلسه هماهنگی هشتمین دوره اجرای طرح ملی دادرس در استان گفت: ارائه گزارش عملکرد آموزشی در خصوص فراگیری مباحث علمی، برگزاری مسابقات در رده های مختلف و موفقیت های کسب شده در این حوزه بخش اول این جلسه را تشکیل داد.

وی در همین زمینه ادامه داد: بررسی نقاط قوت و ضعف طرح، مشکلات هماهنگی ها، تعداد مدارس، افزایش مدارس شرکت کننده و همکاری با مربیان این سازمان از دیگر موار مطرح شده در نشست اخیر بود.

غریبی اذعان داشت: موفقیت کسب شده چه در حوزه آموزشی و چه در حوزه رقابتی همه بواسطه تلاش مربیان دو مجموعه و تلاش و علاقه خود دانش آموزان بوده است که این از ارزش بالایی برخوردار است.

در این نشست آموزش و پرورش از زحمات جمعیت هلال احمر تقدیر و در خصوص ارائه عملکرد در سال جدید آموزشی این طرح نیز پیشنهادات خود را بیان کرد.