گرامیداشت هفته نیروی انتظامی توسط کانون غنچه های هلال احمر شهرستان اسلام آباد غرب

به مناسبت هفته نیروی انتظامی غنچه های هلال احمر در شهرستان اسلام آباد غرب ضمن انجام فعالیت هایی همچون تقدیر از زحمات پرسنل نیروی انتظامی در حین انجام وظیفه و حضور در فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان ضمن دیدار با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان یاد و خاطر شهدای نیروی انتظامی را هم گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه؛ غلامرضا اسدی ضمن تبریک هفته ناجا به جان بر کفان سبز پوش نیروی انتظامی گفت: غنچه های دوست داشتنی هلال احمر مهد غنچه‌ ها با اهدای شاخه های گل به مامورین نیروی انتظامی در حین انجام وظیفه در سطح شهرستان اسلام آباد غرب و حضور در فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان از زحمات آنان قدردانی کرده و با نقش و اهمیت کار پلیس، وظایف، لباس و تجهیزات پلیس به عنوان شغلی که حافظ جان و مال مردم است، آشنا شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اسلام آباد غرب افزود: ارتباط چهره به چهره پلیس با کودکان میتواند در برقراری رابطه دوستانه و اعتماد کودکان به این قشر زحمتکش موثر باشد و پلیس را یاور و محافظ خود ببیند.

اسدی در پایان خاطر نشان کرد: یکی از اساسی‌ترین عوامل شخصیت ساز در کودکان احترام و تکریم است که در کلام پیامبر اکرم صلی الله و علیه و آله و سلم و امام معصوم علیهم السلام نیز به آن تأکید فراوانی شده است.