هفته جهانی کودک در مدسه شهید مدنی دماوند

به مناسبت هفته ملی کودک،جوانان هلال احمر دماوند در مدرسه شهید مدنی اقدام به اجرای برنامه های آموزشی و تفریحی برای پیش دبستانی های این مدرسه نمودند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛به مناسبت هفته ملی کودک با شعار «آینده را باید ساخت » واحد جوانان هلال احمر دماوند با همکاری مدرسه شهید مدنی برنامه آموزشی ،تفریحی برای نو گلان پیش دبستانی برگزار کرد.

نورمحدی مسئول جوانان هلال احمر شهرستان دماوند گفت: این برنامه برای ایجاد یک محیط سالم و شاداب برای کودکان عزیز برگزار شد تا در کنار یک آموزش ساده ،آشنایی با ماشین آمبولانس را هم داشته باشند که خوشبختانه با استقبال بی نظیر دانش آموزان و مربیان روبرو شدیم.

وی در ادامه گفت:ابتدای برنامه با مباحث ساده سوختگی و خفگی،آشنایی با خودرو آمبولانس و راه های پیشگیری اولیه شروع کردیم که بیشتر بچه ها با این که سن کمی داشتند اما از تجربه و اتفاقاتی که در خانواده افتاده بود صحبت کردند.

در پایان مراسم مدیر مدرسه ضمن تشکر خواستکار همکاری بیشتر هلال احمر شد و همچنین به قید قرعه به پنج نفر از دانش آموزان پیش دبستانی برای کشیدن نقاشی هفته ملی کودک جوایزی اهدا شد.