غنچه های هلال احمر استان آذربایجان غربی با شعار ((آینده را باید ساخت )) هفته جهانی کودک را در مهدهای خود جشن گرفتند

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی برگزاری کارگاه های آموزشی در مهدهای غنچه های هلال احمر به مناسبت هفته کودک خبرداد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی، معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی با اشاره به شعار «آینده را باید ساخت» که به عنوان شعار هفته کودک اعلام شده است، گفت: کودکان ما در حال دویدن به سمت آینده هستند و مشکلات را همچنان از نسلی به نسل بعد انتقال می‌دهند در حالی که معماران آینده را باید با نگرشی نو آشنا کرد. زندگی شاد داشتن و از مهارت‌های زندگی برخوردار بودن و مثبت‌ اندیشی در زمره مسائلی است که باید کودکان و نوجوانان فرا بگیرند.

آذرنیوتور گفت: در روز‌های برگزاری هفته جهانی کودک که از ۱۳ تا ۱۹ مهر در سراسرکانون های غنچه ها برگزار شد، برنامه‌های متنوعی با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و کانون غنچه های هلال احمر استان تدارک دیده شده بود و متناسب با نامگذاری روز‌های این هفته برنامه‌های ویژه‌ای برگزار شد.

گفتنی است؛ بمناسبت روز جهانی کودک برنامه‌های مختلفی همچون ایستگاه نقاشی، جشنواره بادبادک، مسابقه، همایش و جشن‌های روز کودک، آموزش کمک‌های اولیه، آشنایی با تجهیزات امدادی، بازی‌های بومی محلی، و… برای کودکان و مشارکت حداکثری اعضای کانون‌های غنچه‌های هلال احمر شعب استان آذربایجان غربی برگزار شد.