حضور بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ کودک و نونهال در جشنواره کودک در زرند

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان زرند از حضور ۲ هزار و ۲۰۰ دانش آموز و غنچه هلال در جشنواره کودک با شعار " آینده را بسازیم" خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ نیما صالحی با اعلام این خبر افزود: این طرح با محوریت ایجاد فضای شادی و نشاط و اشاعه فرهنگ صلح و دوستی در قالب آموزش های امدادی، مانور های آموزشی و آشنایی کودکان با مهارت های زندگی به مناسبت روز جهانی کودک برگزار شد.

وی با اشاره به استفاده از ابزار هنر و بازی برای کودکان در این جشنواره خاطرنشان کرد: در این برنامه بسترهای هنری در ۶ محور مختلف با شعار ” آینده را بسازیم” برای کودکان و نونهالان ایجاد شد.

وی با اشاره به بهر مندی ۲۰۰ غنچه هلال از برنامه های این جشنواره تصریح کرد: در مراسم اختتامیه این جشنواره ۴۰۰ نفر از کودکان و غنچه های هلال نیز به مناسبت ایام اربعین مسیری معینی را به صورت نمادین پیاده روی کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان زرند با اشاره به برگزاری این جشنواره به مدت سه روز خاطرنشان کرد: این برنامه با همکاری شورای شهر، شهرداری، آموزش و پرورش، بهزیستی، شبکه بهداشت و درمان، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و گروه های هنری شهرستان زرند برگزار شده است.