ویژه برنامه های هلال احمر استان کرمان در هفته نیروی انتظامی

اعضای جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمان به مناسبت هفته نیروی انتظامی برنامه های فرهنگی و اجتماعی متنوعی برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ اعضای جوانان جمعیت هلال احمر استان با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی، اجتماعی و آموزشی این ایام را گرامی داشتند.

دیدار اعضای جوانان بم با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بم با اشاره به دیدار اعضای جوانان این جمعیت با پرسنل نیروی انتظامی شهرستان بیان کرد: هفته نیروی انتظامی فرصت مناسبی است برای تجلیل از پرسنل زحمتکش این دستگاه امنیتی که با حضور ارزشمند و مقتدرانه آرامش و ثبات را برای جامعه به ارمغان می آورند.

سرهنگ اکبر نجفی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بم در این دیدار گفت: جمعیت هلال احمر و نیروی انتظامی در مسئولیت های مشترک با هدف خدمت رسانی هر چه بهتر به هموطنان با یکدیگر همکاری و تعامل سازنده دارند.
در پایان این دیدار اعضای جوانان با اهدای گل به فرمانده نیروی انتظامی و پرسنل از زحمات آنان تقدیر کردند.

دیدار اعضای جوانان هلال احمر راین با خانواده شهید در هفته نیروی انتظامی
رئیس جمعیت هلال احمر راین ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی بیان کرد: اعضای کانون های جوانان و دانشجویی هلال احمر راین با خانواده معظم شهید “رضا نخعی” دیدار و گفتگو کردند.

وی در ادامه به بازدید غنچه های هلال احمر از فرماندهی نیروی انتظامی راین اشاره کرد و گفت: آشنایی غنچه ها با فعالیت های نیرویی انتظامی، یادگیری نکات امنیتی و اهمیت فراگیری شماره تماس ۱۱۰ ، آدرس محل زندگی و همچنین شماره تماس والدین از اهداف این بازدید است.

دیدار اعضای جوانان هلال احمر بافت با فرماندهی نیروی انتظامی
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافت از دیدار اعضای جوانان و پرسنل این جمعیت با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خبر داد و گفت: نیروی انتظامی حافظ نظم و امنیت پایدار در کشور است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بافت نیز در این دیدار بیان کرد: جهاد و مقاومت در مقابله با متجاوزان، یکی از وظایف اصلی نیروی انتظامی است و مهم ترین هدف گسترانیدن چتر امنیت و نظم در جامعه، آرامش و رضایت مندی آحاد جامعه است.

دیدار اعضای جوانان هلال احمر انار با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان انار با اشاره به دیدار جمعی از اعضای جوانان و پرسنل این جمعیت با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گفت: امروز امنیت و آرامش کشور را مدیون فداکاری ها، رشادت ها و ایثار سبز جامگان نیروی انتظامی هستیم.
محمود بهشتی نیا افزود: نیروی انتظامی همیشه در زمان وقوع حوادث همراه جمعیت هلال احمر است.

رضا خلیلی نژاد فرمانده نیروی انتظامی شهرستان در این دیدار ضمن قدردانی از حضور پرسنل و اعضای جوانان جمعیت هلال احمر، گفت: نقش جمعیت هلال احمر در حوادث یک نقش کلیدی و بسیار مهم است.

خلیلی نژاد با اشاره به فعالیت های چشمگیر جمعیت هلال احمر در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی افزود: اجرای این گونه برنامه ها در پیشگیر از بروز جرم و جنایت بسیار حائز اهمیت است.

لازم به ذکر است در پایان این دیدار اعضای جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان با اهداء لوح سپاس به پرسنل فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان از زحمات آنان قدردانی کردند.