از بازدید دکتر پیوندی تا استقبال جوانان هلال احمر ایلام از رئیس جمعیت هلال احمر

رئیس جمعیت هلال احمر به همراه سرپرست سازمان جوانان و رئیس سازمان امداد و نجات با ورود به مرز مهران مورد استقبال جوانان جمعیت هلال احمر قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، رئیس جمعیت هلال احمر و هیات همراه به منظور بازدید از پوشش امدادی ایام اربعین حسینی در مرز مهران به این استان سفر کردند.

علی ‌اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر در این سفر علاوه بر بازدید از پایگاه امداد و نجات شهدای قلاویزان مستقر در پایانه مرزی، بررسی خدمات امداد و نجات به زائران اربعین، از پایانه مرزی مهران و محل خروج زائران در این مرز، قرارگاه مرزی جمعیت هلال احمر ویژه اربعین حسینی در مرز مهران و همچنین ایستگاه خدمات رایگان خیاطی به زائران در مرز مهران و پست راهنمای زائران سازمان جوانان نیز بازدید کرد.

گفتنی است فعالیت‌های پست های زوار اربعین حسینی(ع) جوانان ایلام ۲۴ ساعته خواهد بود و مدت زمان فعالیت پست ها از تاریخ ۱۷ مهر ماه تا ۳۰ مهر ماه در نظر گرفته شده است.
یاداور میشود؛ مرز بین المللی مهران در ۹۵ کیلومتری جنوب غربی شهر ایلام طی سال های اخیر به کانون اصلی و مهم تردد زائران سوگوار حسینی تبدیل شده است.