پوشش امدادی جشنواره نقاشی شهرستان مریوان

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مریوان از حضور یک تیم عملیاتی به همراه یک دستگاه آمبولانس جمعیت هلال احمر این شهرستان در محل برگزاری جشنواره نقاشی به مناست روز جهانی کودک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کردستان؛ به نقل از فاضل رحیم زاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مریوان: به مناسبت روز جهانی کودک جشنواره ای نقاشی با موضوع “آینده را باید ساخت” در پارک شانوی شهرستان مریوان برپا گردید و کودکانی از تمامی نقاط شهر در این جشنواره با انرژی مضاعف شرکت نمودند.

رحیم زاده در همین زمینه ادامه داد: در راستای برگزاری هر چه بهتر و ایمن سازی فضای جشنواره یک تیم عملیاتی به همراه یک دستگاه آمبولانس جمعیت هلال احمر شهرستان مریوان در محل جشنواره حضور پیدا کرده و بصورت محسوس به پشتیبانی و پوشش امدادی جشنواره پرداختند.

وی افزود: در حاشیه ی برگزاری جشنواره آمبولانس جمعیت هلال احمر میزبان کودکان و غنچه های هلال بود که منجر به آشنایی کودکان با آمبولانس و آموزش تجهیزات داخل آمبولانس به کودکان شرکت کننده شد، ودر پایان عکسهای یادگاری خاطرات را در صفحه ی زندگی این عزیزان جاودانه کرد.

فاضل رحیم زاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مریوان در پایان با اشاره به حساسیت سنی کودکان خاطر نشان کرد: آموزش امدادی و آشنایی با آمبولانس و تجهیزات آن یا هر گونه آموزش کاربردی در سنین پایین و ایجاد انگیزه در فرزندانمان در راستای آموختن آموزه های امدادی و زندگی نقش بزرگی در ساختن آینده ای بدون حادثه و کاهش حوادث را دارد .