سرپرست روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر کشور: استان های قم، فارس، سیستان و بلوچستان و یزد در ارزیابی عملکرد خبری حائز رتبه های برتر شدند

سرپرست روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر کشور گفت: رابطان خبری استان های قم، فارس، سیستان و بلوچستان و یزد در ارزیابی عملکرد خبری در شش ماه نخست سال جاری حائز رتبه های برتر شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، عباسعلی محمد زاده با اعلام این خبر عنوان کرد: بر اساس طرحی به ارزیابی کیفی و کمی اخبار در سطح استان ها پرداختیم که این ارزیابی ها بر اساس شاخصه های مهمی صورت پذیرفت.

سرپرست روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر کشور افزود: بر این اساس در میان استان های کشور استان های قم، فارس، سیستان و بلوچستان و یزد در ارزیابی عملکرد خبری در شش ماه نخست سال جاری حائز رتبه های برتر شدند.

وی اظهار کرد: این شاخصه ها شامل کمیت و کیفیت در تنظیم اخبار و زمان ارسال و نحوه ارسال و پاسخگوئی مناسب و به موقع در اخبار بود.

محمد زاده بیان کرد: همچنین ارزیابی خبر گزارش های گروهی کشوری و تداوم و روال یکسان و منظم در تولید محتوای خبری و گزارش های تصویری از جمله شاخصه های مهم در ارزیابی ها به شمار می رفت.

وی گفت: ارسال تصاویر و اخبار کلیه برنامه های جوانان و کانون ها فعالیت در سطح کلان با محوریت فعالیت های سازمان جوانان و تهیه و تنظیم گزارش و یادداشت و انتشار در روزنامه شهروند و سایت جمعیت نیز از دیگر شاخصه های این ارزیابی محسوب می شد.

سرپرست روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر کشور توضیح داد: در این میان رابطان خبری در استان های قم با ۱۸۴ خبر و ۱۰۰ امتیاز، یزد با ۹۳ خبر و ۱۰۰ امتیاز، فارس با ۶۸ خبر و ۱۰۰ امتیاز و سیستان و بلوچستان با ۵۲ خبر و ۱۰۰ امتیاز توانستند رتبه های برتر را از آن خود کنند.

 

2 دیدگاه برای این نوشته ارسال شده است

  1. العبد says:

    سلام عباس اقا خدا قوت یااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااحق

Comments are closed.