پیام تسلیت سرپرست سازمان جوانان هلال احمر در پی درگذشت محمد مهدی عزیزی، جوان داوطلب استان مرکزی

سرپرست سازمان جوانان هلال احمر درگذشت مرحوم محمد مهدی عزیزی ؛ جوان داوطلب جمعیت هلال احمر استان مرکزی را که پس از مرگ، اعضای بدن وی به هفت بیمار نیازمند اهدا شد، تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر، علی گنج کریمی در این پیام که خطاب به خانواده محترم این مرحوم صادر کرد، آورده است:

وبشرالصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالوا انا لله و انا الیه راجعون

 «با نهایت تاثر و تاسف عروج ناباورانه محمد مهدی عزیزی، جوان داوطلب  استان مرکزی  را به خانواده بزرگ هلال احمر و بستگان و بازماندگان محترم ایشان تسلیت عرض می نمایم.

مرحوم  محمد مهدی عزیزی ، جوان داوطلب فقید جمعیت هلال احمر استان مرکزی  یکی از انسانهای برگزیده ای بود که هم در صحنه‌های انساندوستی و کمک به هم نوع پیشگام بود و هم بعد از حیاتش منجی افراد و خانواده‌های آنها شد.

این حرکت انساندوستانه قابل تقدیر و ستایش است. بر‌خود لازم می دانم از همه اعضای محترم خانواده عزیزی بابت این حرکت بشردوستانه تقدیر و تشکر کنم.از خداوند متعال برای روح آن مرحوم طلب آرامش و آمرزش و برای خانواده بزرگوارش صبر و شکیبایی مسئلت می‌نمایم. “

محمد مهدی عزیزی جوان ۱۷ ساله عضو تیم های دادرس هلال احمر، با سه سال سابقه فعالیت در واحد جوانان اراک بود که سال گذشته در مسابقات المپیاد آماده شرکت کرده و بعد از آن به صورت فعال در تمامی برنامه های جوانان همکاری داشت، در تصادف، مرگ مغزی و پس از انتقال به بیمارستان با رضایت خانواده، حیاتی دوباره به هفت بیمار نیازمند بخشید