آغاز توزیع اقلام مهر تا مهر در استان گلستان

 

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان: الهام اختری معاون جوانان استان گلستان  در مورد جشنواره مهر تا مهر گفت: فراخوان پویش طرح «با مهر تا مهر» از سوی سازمان جوانان هلال‌احمر از اواسط تیر اعلام شد و این طرح در راستای تامین اقلام فرهنگی شامل کتاب، لوازم‌التحریر و اسباب‌بازی برای کودکان و نوجوانان مناطق سیل‌زده پیگیری شد.

وی در ادامه گفت: همزمان با اجرای طرح در سراسر کشور در استان گلستان نیز با همکاری ناشران و کتابفروشی ها طرح با مهر تا مهر اجرا شد.

معاون جوانان استان گلستان گفت: در حال حاضر توزیع این اقلام میان ۵۰۰ کودک و نوجوان در هر کدام از شهرستان های سیل زده گمیشان و آق‌قلا آغاز شده است.

وی بابیان اینکه تیم‌های سحر استان‌های گلستان و مازندران در توزیع این اقلام مشارکت دارند گفت: در هریک از شهرستان‌ها و روستاهای سیل‌زده گروه‌های ۲۵ نفر حضور پیدا کردند که علاوه بر توزیع این بسته‌های فرهنگی برنامه‌های تفریحی، سرگرمی و بازی‌درمانی را نیز انجام می‌دهند.

اختری در ادامه از همراهی و همکاری نهادها و سازمان‌ها در جهت توزیع اقلام اهدایی جشنواره مهر تا مهر گفت: ستاد اجرایی حضرت امام (ره) استان گلستان به تهیه و توزیع بسته‌های وسایل ورزشی مانند میز پینگ‌پنگ، فوتبال دستی، توپ، دارت و غیره در مدارس سیل‌زده پرداختند و همچنین طی هماهنگی که با کانون پرورش فکری کودکان و استان گلستان انجام‌شده بود تیمی از سوی کانون پرورشی به همراه گروه‌های سحر به توزیع اقلام پرداختند.

 

 

گزارش تصویری