از برگزاری کارگاه آموزشی آیین همسرداری تا انتخابات کانون جوانان

فصل تابستان فرصت غنمیتی است تا اعضا جوانان هلال احمر از برنامه های آموزشی بهره مند شوند و همچنین به ساماندهی فعالیت های کانون هایشان با هدف اجرای برنامه های متنوع بپردازند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ در ادامه اجرای طرح تابستانی شوق رویش با عنوان تابستان ۸ ریشتری کانون های جوانان، دانشجویی، دانش آموزی و روستایی جمعیت هلال احمر استان با اجرای برنامه های متنوع میزبان جمع کثیری از اعضایشان هستند.

برگزاری کارگاه آموزشی آیین همسرداری

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بردسیر از برگزاری کارگاه آموزشی سه روزه با عنوان آیین همسرداری ویژه اعضای جوانان این جمعیت خبر داد و گفت: این برنامه در راستای اجرای طرح تابستانی شوق رویش با هدف برنامه‌ریزی برای تحکیم بنیان خانواده ها با رویکرد آموزش و توانمندسازی جوانان برای یک زندگی سالم و موفق برگزار شده است.

موسی فخرآبادی با اشاره به اهمیت توانمندسازی جوانان در زمینه فراگیری مهارت های همسرداری خاطرنشان کرد: برگزاری این نمونه کارگاه های آموزشی باعث ارتقای آگاهی از سلامت روانی و اجتماعی جوانان و افزایش تاب آوری خانواده ها در مقابل اختلافات جزئی و فکری زوجین خواهد شد.

وی با اشاره به حضور ۲۰ نفر از اعضای جوان در این کارگاه آموزشی تصریح کرد: شرکت کنندگان در این دوره با مباحثی از قبیل نحوه بوجود آمدن مشکلات در رابطه زوجین و جلوگیری از آن ها، آموزش روش های صمیمی شدن رابطه زوجین با یکدیگر و پایدار ماندن زندگی مشترک آشنا شدند.

لازم به ذکراست این کارگاه آموزشی با تدریس کارشناس امور تربیتی و مشاوره در محل جمعیت هلال احمر شهرستان بردسیر برگزار شده است.

برگزاری انتخابات کانون جوانان بخش خواهران در شهرستان بافت

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافت با اشاره به اینکه در هر جامعه ای جوانان پایه و اساس رشد و تعالی آن جامعه هستند افزود: شکل گیری و فعالیت های کانون های جوانان جمعیت هلال احمر یکی از ابزارهای شاخص برای هدایت جوانان به ترویج فرهنگ بشر دوستی در راستای رشد و تعالی مد نظر در کشور است.

علی علی ملایی گفت: به منظور جذب و افزایش مشارکت اعضای جوانان و تحقق اهداف و اصول بشردوستانه جمعیت هلال احمر و اتمام دوره‎ی دو ساله شورای اجرایی کانون جوانان خواهران؛ انتخابات این بخش با حضور ۸۵ نفر از اعضای جوانان این جمعیت برگزار شد.