از برگزاری کارگاه‎های آموزشی تا اجرای برنامه‎های خلاقانه در شهر شهید حججی

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نجف آباد از اجرای برنامه‎های مناسبتی، آموزشی، تفریحی و خلاقانه با حضور جوانان این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ کاظمی گفت: جوانان خلاق شهرستان ویژه نجف آباد، در طول تابستان ویژه برنامه‎های متنوعی اجرا کردند.
کاظمی با اشاره به اجرای برنامه‎های مناسبتی در این شهرستان تبیین کرد: حضور در مراسم دومین سالگرد شهید مدافع حرم؛ محسن حججی، غباررروبی مزار شهدا و تجدید میثاق با آرمان‎های امام راحل، اهدای خون، برپایی ایستگاه‎های سلامت و صلواتی همراه با توزیع شربت و شیرینی، حضور اعضا در همایش فرمول انتخاب از جمله برنامه‎هایی بود که به مناسبت‎های گرامیداشت دهه ولایت، هفته ازدواج، هفته دولت و… برگزار شد.
وی افزود: برگزاری کارگاه‎های آموزشی و بازآموزی امداد و کمک‎های اولیه، آموزش مهارت‎های زندگی، آموزش مهارت‎های سخت کوشی و تلاش نیز بخشی از برنامه‎های آموزشی جوانان بوده است.
کاظمی با بیان اهمیت خلاقیت جوانان تصریح کرد: اعضای خلاق این شهرستان ضمن برگزاری گردهمایی اعضای جدید و قدیم کانون جوانان شهرستان، با تشکیل کارگروه کتابخوانی به صورت تخصصی و جمعی به مطالعه و بررسی کتب جدید پرداخته همچنین با تشکیل اولین کارگروه عکس و فیلم با حضور متخصصین این حوزه، نقد و بررسی فیلم‎های سینما را آغاز کردند.
کاظمی تشریح کرد: برگزاری اردوی تفریحی مارکده و بازدید از اماکن تاریخی، اجرای کوهپیمایی‎های روزانه و شبانه اعضا و تقدیر از شرکت کنندگان در طرح ملی فشارخون و نفرات برگزیده مسابقات فضای مجازی از دیگر برنامه‎های اجرا شده در حوزه جوانان این شهرستان بوده است.