تابستانی پرشور با اجرای شوق رویش در منطقه جنوب غرب استان اصفهان

تابستان ۹۸ در منطقه جنوب غرب استان اصفهان که شامل شهرستان‎های نجف آباد،  فلاورجان، تیران و کرون، لنجان می‎باشد برنامه‎های فرهنگی، تفریحی، آموزشی، امدادی و... وبژه جوانان خواهر و برادر برگزار شده است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ حیدرعلی خانبازی گفت: در شهرستان‎های منطقه جنوب غرب این استان، برنامه‎های هدفمندی در سه ماهه تابستان ۹۸ همزمان با مناسبت‎های دهه کرامت، دهه ولایت، هفته ازدواج، روز اهدای خون و… برای اعضای جوان با برنامه‎ریزی، اجرا شده است.
وی افزود: برگزاری کارگاه‎های آموزشی پیشگیری از اعتیاد، آموزش مهارت‎های زندگی، کارگاه آموزشی فرمول انتخاب و… همزمان با گرامیداشت هفته ازدواج، برنامه با مهر تا مهر با هدف کمک به دانش آموزان سیل زده همچنین آموزش و بازآموزی کمک‎های اولیه به اعضا بخشی از برنامه‎ها بوده است.
خانبازی تبیین کرد: کوهگشت‎های روزانه و شبانه اعضای برادر کانون‎های جوانان، بازدید از سازمان انتقال خون و اهدای خون، برپایی ایستگاه سلامت، پخش شربت و شیرینی به مناسبت ولادت ائمه، برگزاری کلاس‎های تابستانه آموزشی، هنری و ورزشی برای اعضای جوان و همچنین برگزاری جشن ولادت امام رضا و تقدیر از عوامل بازارچه خیریه ندای مهربانی و عوامل یاری دهنده در کمک به سیل زدگان در تابستان ۹۸ در این شهرستان‎ها اجرا شد.