حضور اعضای جوانان جمعیت هلال احمر بافق در موکب ها و محل های عزاداری دهه اول محرم

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق از حضور اعضای جوانان جمعیت هلال احمر بافق در موکب ها و محل های عزاداری دهه اول محرم و ارائه خدمات به عزادران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ محمد رضا فتاحی بافقی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق اظهار داشت :  اعضای جوانان این جمعیت در شبهای دهه اول ماه محرم با حضور در موکب ها و هیأت های عزاداری به ارائه نکات ایمنی به مسئولین موکب ها و هیأت ها و حسینیه ها پرداخته و مراسمات عزاداری را تحت پوشش امدادی قرار دادند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق گفت :  اعضای جوانان طی این برنامه توصیه های ایمنی در مواردی از قبیل خطرات ناشی از برق گرفتگی،آتش سوزی،مسمومیت های غذایی و خفگی به مسئولین موکب ها و هیأت های عزاداری گوشزد کردند.

فتاحی بافقی با اعلام اینکه در کانون های غنچه های هلال احمر مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان برگزار شد ، افزود : با استفاده از توان امدادی اعضای جوانان جمعیت و حضور یک دستگاه آمبولانس در محل های عزاداری این مراسمات تحت پوشش امدادی قرار گرفت.

وی در ادامه با اشاره به فعالیت های اعضای این جمعیت در ایام سوگواری اباعبدالحسین افزود: اعضای جوانان و امدادگران با حضور در ایستگاه های سلامت، ایستگاه صلواتی در سطح شهر خدمتگزار عزاداران حسینی در این ایام بودند.