ویژه برنامه های شوق رویش در استان کرمان


تابستان 8 ریشتری در کانون های جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمان با اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی با هدف غنی سازی اوقات فراغت اعضا در حال برگزاری است.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ طرح تابستانی شوق رویش با عنوان تابستان ۸ ریشتری با اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی با هدف غنی سازی اوقات فراغت اعضا در کانون های جوانان استان کرمان در حال برگزاری است.

طرح شوق رویش جوانان هلال احمر شهرستان انار

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان انار بیان کرد: طرح تابستانی شوق رویش در قالب برنامه های آموزشی، بشردوستانه، فرهنگی و اجتماعی از قبیل کلاس های قلاب بافی، قالی بافی، کمک های اولیه، گل سازی و پته دوزی با هدف ترویج و توسعه فرهنگ کسب مهارت های فنی، کارآفرینی و توانمندسازی در کانون جوانان هلال احمر انار در حال برگزاری است.

محمود بهشتی نیا گفت: بیش از ۳۵۰ نفر از اعضای جوانان این جمعیت در سال گذشته نیز از ویژه برنامه های طرح تابستانی شوق رویش بهره مند شدند.

اردوی یک روزه دادرسان بم در راین

رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان بم از برگزاری اردوی تفریحی و آموزشی یک روزه ویژه دادرسان پسر در منطقه گردشگری راین خبرداد و گفت: با توجه به لزوم اجرای برنامه های تفریحی و غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان این اردو در قالب طرح تابستانی شوق رویش برگزار شد.

احمد سیدی با اشاره به اینکه دادرسان در این اردو با سایر مباحث امداد و کمک های اولیه آشنا شدند، افزود: مسابقه حمل گروهی، بازدید از پایگاه امدادو نجات بین شهری (جاده ای) ابارق وآشنایی با نحوه کار تجهیزات نجات در جاده نیز از جمله برنامه های اجرا شده در این اردو بوده است.

۶۸ نفر از اعضای جوانان هلال احمر گلباف با آموزه های آمادگی در مخاطرات آشنا شدند

رئیس هلال احمر گلباف بیان کرد: با توجه به ضرورت افزایش تاب آوری جامعه در برابر مخاطرات تا کنون سه دوره آموزشی با عنوان مقابله در برابر حوادث طبیعی و غیرطبیعی ویژه ۶۸ نفر از اعضای جوانان و داوطلب خانه هلال حرمک از توابع گلباف برگزار شد.