همایش بزرگ جوانان عاشورایی در جوار آستان مقدس امامزاده عبدا… (ع) گرگان‎

محفل بزرگ عاشورایی جوانان نجاتگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر گلستان در قالب هیئت رهروان حضرت علی اکبر(ع) و با مشارکت هیئت حسین جان (ع) همزمان با شب هشتم محرم در آستان مقدس امامزاده عبدا... (ع) گرگان گرگان برگزارشد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛ دکتر هروی ضمن حضور در آیین غبارروبی گلزار شهدا در این محفل گفت: فرهنگ ناب عاشورایی و شور حسینی در جوانان دیروز این مرز و بوم موجب خلق صحنه هایی بی بدیل در هشت سال دفاع مقدس شد و شهدای ما را آسمانی گرداند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان تصریح کرد: انقلاب شکوهمند اسلامی با رهبری امام عظیم الشأن نشأت گرفته از قیام بزرگ عاشورای حسینی است، شهدای ما شاگرد حقیقی مکتب امام حسین (ع) هستند.

وی در ادامه ضمن اشاره به برپایی محفل عزای سید و سالار شهیدان در روز هشتم محرم منتسب به حضرت علی اکبر(ع)؛ خاطرنشان کرد: تجمع بزرگ عاشورایی جوانان داوطلب در این روز بیعت با آرمان های عظیم حسینی و امام و شهدا است که در جوار شهدای گمنام شاهد این شور حسینی هستیم.

دکتر هروی با اشاره به بحث کمک به مستمندان و نوع دوستی اذعان داشت: جمعیت هلال احمر امروز با تأسی از آموزه های دینی و عاشورایی در کمک به مردم نیازمند، قدم های نیکی برداشته است.