فرماندارسیریک: جوان باید نقش آفرینی مانا و ماندگار داشته باشد


فرماندار شهرستان سیریک گفت: اتاق فکر جوانان شهرستان سیریک با هدف بررسی مسائل و مشکلات و مطرح نمودن ایده های خلاقانه بزودی تشکیل خواهدشد.

احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک در نشست با جوانان این شهرستان ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت امام حسین(ع) ویاران باوفایش مطرح کرد: باید جوانان از حوادث کربلا درس های زیادی را بیاموزند.
جمالدینی افزود: برگزاری چنین همایشاتی باعث می شود بذر مطالبه گری در بین جوانان تقویت گردد.
فرماندار شهرستان سیریک اشاره کرد: همه مسائل و مشکلات شهرستان را لمس کرده ایم و حال زمان آن است تا با شور و نیروی جوانانی برای تحقق آنان تلاش نماییم.
احمدجمالدینی اظهار کرد: نقش آفرینی جوانان می تواند آینده شهرستان سیریک را آنگونه که شایسته است رقم زند.
جمالدینی اضافه کرد: مسئولین باید فعالیت های مرتبط با جوانان را به خود آنان واگذار نموده و در کنارشان  به عنوان پشتوانه و حامی باشند.
وی گفت: احترام به دیدگاه های مختلف و بدور از سیاسی گری می توان دست به دست باعث پیشرفت و توسعه شهرستان شد.
فرماندار شهرستان سیریک با اشاره به اخلاص در عمل بیان کرد: جوانان باید با اخلاص در عمل،خستگی ناپذیری و خودباوری در جاده مطالبه گری  در راستای حل مشکلات جوانان و توسعه شهرستان گام بردارند.
احمدجمالدینی ایراد کرد: شهرستان سیریک دارای فرهنگ غنی است ولی تاکنون آنگونه که شایسته این شهرستان است در مسائل فرهنگی تلاش نشده است و دچار فقر فرهنگی هستیم.
جمالدینی عنوان کرد: جوانان باید به درجه ای از خود باوری برسند که در اجتماع و جامعه دیده شوند.
فرماندار شهرستان سیریک ادامه داد: بنا داریم فعالیت های مرتبط با حوزه جوانان را به خود آنان واگذار تا خود با ذهن خلاق خود ایده پردازی کنند و با توانشان فعالیت ها را مدیریت و اجرا نمایند.
احمدجمالدینی مطرح کرد: جوانان باید فعل توانستن را در قلب و ذهن خود نهادینه کنند و به این باور برسند که جوان سیریکی می تواند.
جمالدینی افزود: در تمامی حوزه ها نیاز به ورود جوانان داریم و از تمامی طرح ها و برنامه های خلاقانه جوانان حمایت خواهیم کرد.
فرماندار شهرستان سیریک تاکید کرد: توانمند کردن جوانان شهرستان در راستای ایجاد اشتغال پایدار از برنامه های در دستور کار در سطح شهرستان است.
در این نشست هر یک از جوانان به بیان دغدغه و مشکلات خود پرداختند.