درخشش جوانان هلال احمر استان فارس در اردوی نشاط و امید منطقه ای در استان یزد


35 نفر از اعضای جوانان هلال احمر فارس در اردوی منطقه ای استان یزد شرکت کردند و در مراسم اختتامیه این اردوی شاد و مفرح با کسب امتیازاتی از مسابقات به استان فارس برگشتند.

به گزارش روابط عمومی جوانان هلال احمر فارس، به نقل از سرپرست اردوی جوانان هلال احمر فارس تعداد سی و پنج نفر از اعضای جوانان ، دبیران فعال کانون های دانشجویی و جوانان و روستایی برادر از سراسر استان در اردوی منطقه ای به میزبانی استان یزد شرکت کردند.

وی از حضور چشمگیر اعضای جوانان استان در مسابقات و برنامه های جذاب این اردو خبر داد و گفت: اعضای جوانان در این اردو ضمن شرکت و استفاده از برنامه های مختلف سازمان که توسط استان یزد برگزار شد توانستند با حضور خود در مسابقات فرهنگی و ورزشی برترین ها را در ایتم های فوتبال رایانه ای، مساقات فرهنگی ، تیروکمان و تیر اندازی را کسب کنند.

این مسئول از موفقیت کسب شده و ایجاد همدلی در بین دبیران مناطق مختلف استان فارس خبر داد و گفت : شرکت دبیران و اعضای فعال جوانان جمعیت هلال احمر همراه با سایر استان ها میتواند برای حضور دائم و جذب حدکثری جوانان مفید باشد.

وی در پایان ضمن قدردانی از میزبانی استان یزد در این دوره از اردو های نشازپط امید خاطر نشان کرد: یکی از موفقیت های این دوره نسبت به دوره های قبل حضور چشمگیر جوانان در برنامه های مختلف فرهنگی، تنوع در انجام برنامه ها و فعالیت های بشردوستانه ای بود که برای جوانان برنامه ریزی شده بود.