آئین اختتامیه اردوهای منطقه‌ای نشاط و امید خواهران به میزبانی خراسان شمالی برگزار شد

اختتامیه نخستین اردوی منطقه‌ای نشاط و امید خواهران به میزبانی خراسان شمالی با حضور نماینده سازمان جوانان و مدیرعامل جمعیت هلال احمر،نماینده ولی فقیه در جمعیت استان،مدیرکل‌امور احتماعی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی؛ طی این مراسم نماینده سازمان جوانان حاضر در جمع دبیران منتخب استان‌های شمال شرق کشور، اعضای سازمان جوانان را از بهترین و فعال‌ترین جوانان سطح کشور دانست.

“والی” همچنین ضمن تقدیر از خراسان شمالی بابت پذیرفتن میزبانی این دوره از اردوهای منطقه‌ای نشاط و امید، از زحمات جمعیت هلال احمر خراسان شمالی در برگزاری این اردو تشکر کرد و گفت: از ایده‌ها و پیشنهادات سازنده جوانان برای اردوهای نشاط و امید سال‌های آینده استفاده خواهیم کرد.

وی افزود: با توجه به ظرفیت‌های استان‌ها، چهار منطقه از کشور را برای برگزاری اردوها انتخاب کردیم. اردوهای زنجان و چهار محال بختیاری را پست سر گذاشتیم وهمزمان در استان یزد و خراسان شمالی شاهد برگزاری اردوهای منطقه‌ای نشاط و امید خواهران و برادران سازمان جوانان هستیم.

رویکردی تشکیلاتی با آموزش های کاربردی
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی نیز در آیین اختتامیه اردوی نشاط و امید بخش خواهران، از اعتماد سازمان جوانان هلال احمر کشور جهت واگذاری دو دوره خواهران و برادران اردوهای منطقه‌ای نشاط و امید تشکر کرد.

محسن نجات گفت: در این اردو میزبان دبیران منتخب و اعضای کانون‌های جوانان، دانشجویی و روستایی ۶ استان منطقه چهار کشور از قبیل مازندران، گلستان، تهران، سمنان، خراسان رضوی و شمالی بودیم که تلاش شد با رویکردی تشکیلاتی با ارائه آموزش‌های کارگاهی و کاربردی، فضایی مناسب را برای حدود ۱۵۰ نفر از خواهران را فراهم کنیم.

وی باتوجه به شعار این اردوها«نشاط جوانی، مشارکت اجتماعی» افزود: افزایش نشاط و سلامت اجتماعی، همدلی و ترویج صلح، آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم، فراهم کردن زمینه آشنایی و دوستی‌های جدید، کار تیمی و مشارکتی بین اعضای جوانان استان‌ها از جمله اهداف برگزاری این اردوهای منطقه‌ای است که تمام تلاش خود را برای میزبانی خوب و ثبت خاطرات به یادماندنی برای جوانان به کار گرفتیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خراسان شمالی نیز از شور و نشاط و انگیزه مثبت جوانان حاضر در این اردو ابراز خرسندی کرد و گفت: این اردوها بهترین فرصت برای دوستی‌ها و استفاده از تجارب یکدیگر برای پیشرفت در زمینه اجتماعی، فرهنگی، مذهبی در جامعه است که می‌توانید از آن‌ها درس‌های بزرگی گرفته آن‌ها را در زندگی خود به کار ببرید.