سرپرست‌های “معاونت دانشجویی و جوانان” و ” اداره پیش دبستانی” منصوب شدند

فاطمه بیباک به عنوان سرپرست معاونت دانشجویی و جوانان و عذرا والی به عنوان رئیس جدید اداره پیش دبستانی سازمان جوانان منصوب شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، پس از انتصاب علی گنج کریمی به عنوان رئیس سازمان جوانان، فاطمه بیباک جایگزین او در سمت معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان شد.

بیباک سابقه ۲۹ سال فعالیت در جمعیت هلال احمر را دارد و پیش از این ریاست اداره دانشجویی و طلاب را به عهده داشت.

وی فعالیت خود را از سال ۶۹ به عنوان داوطلب در اداره اسرا و مفقودین آغاز کرد و همچنین سابقه فعالیت در اداره کل امور بین الملل و ریاست اداره تربیت بدنی سازمان جوانان را در کارنامه ود دارد.

همچنین عذرا والی سرپرست پیشین اداره اردوها و مسابقات سازمان جوانان جایگزین عباسعلی محمد زاده در سمت ریاست اداره پیش دبستانی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر شد.

والی دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم تربیتی است و پیش از این در بخش های مختلف سازمان جوانان فعالیت کرده که از جمله آنها می توان به مسئول روابط عمومی، معاونت اداره اردوها و مسابقات، ریاست اداره برنامه های فرهنگی تربیتی، مسئول برنامه ریزی و برگزاری مسابقات فرهنگی امدادی رفاقت مهر، جشنواره های فرهنگی هنری و طرح های غنی سازی اوقات فراغت سازمان جوانان اشاره کرد.

یک دیدگاه برای این نوشته ارسال شده است

  1. حسن ساعدی says:

    خدمت خواهران بزرگوارم خانم بی باک و والی تبریک عرض می نمایم. از خداوند منان برای شما آرزوی موفقیت و سربلندی را خواهانم. حسن ساعدی حوزه معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان

Comments are closed.