برگزاری بازی های بومی و محلی تا محفل شبی با شهدا در دومین روز از اردوهای نشاط و امید خراسان شمالیروز دوم از اردوی نشاط و امید منطقه ۴ کشور به میزبانی خراسان شمالی باحضور معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران و برگزاری برنامه های متنوع به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی، معاون جوانان جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت: دومین روز از اردوی منطقه ای نشاط و امید با بازدید از سایت مرکز امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان شمالی آغاز شد.

مهدی علی آبادی افزود: در این بازدید دبیران منتخب ۶ استان کشور از تجهیزات امدادی بازدید و با نحوه فعالیت تیم آنست، عملیات حمل مصدوم از ارتفاع و محل آشیانه بالگرد امدادی آشنا شدند.

وی ادامه داد: استقرار در پارک جنگلی بش‌قارداش از دیگر برنامه‌های روز دوم این اردو بود که دبیران منتخب استان‌های منطقه ۴ کشور در آن به انجام بازی های مهیج و بومی محلی خراسان شمالی از قبیل هفت سنگ مهارتی، دال پلان، تیر و کمان سنتی و لیله سرعتی پرداختند.

علی آبادی اظهار داشت: پخت ناهار توسط دبیران منتخب حاضر در اردو از دیگر برنامه جذاب و جوان پسندانه اجرا شده در پارک تفریحی بش قارداش بود که مورد استقبال حاضران قرار گرفت. همچنین حلقه نوع دوستی با هدف همبستگی بیشتر و پیشبرد اهداف عالیه سازمان نیز در میدان معروف پارک بش‌قارداش تشکیل شد.

وی افزود: زیارت آستان مبارکه امامزاده سید عباس برادر امام رضا علیه السلام و بازدید از نمایشگاه سوغات و صنایع دستی خراسان شمالی در پارک جنگلی بابا امان از دیگر برنامه های اجرا شده در روز دوم اردوی نشاط و امید بود.

معاون جوانان جمعیت هلال احمر خراسان شمالی همچنین گفت: محفل شبی با شهدا به همت اعضای جوانان جمعیت هلال احمر خراسان شمالی با سخنرانی حجت الاسلام رضایی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان با هدف تجدید میثاق با آرمان های امام راحل (ره) و شهدای گرانقدر میهن اسلامی، پایان بخش برنامه های دومین روز از اردوی نشاط و امید منطقه ۴ کشور به میزبانی خراسان شمالی بود‌.