برگزاری کارگاه های نحوه فعال سازی کانون های دانشجویی و کمک های اولیه در اردوی منطقه ای نشاط و امید

کارگاه های نحوه فعال سازی کانون های دانشجویی،کمک های اولیه و روانشناختی در بلایا در محل برگزاری اردوی نشاط و امید خواهران به میزبانی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی، معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان شمالی در این باره گفت: در نخستین روز از اردوی آموزشی تفریحی نشاط و امید خواهران سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور که به میزبانی خراسان شمالی آغاز شده است، این کارگاه ها به عنوان برنامه های مقدماتی این اردو با حضور نماینده سازمان جوانان در بخش خواهران برگزار شد.

مهدی علی آبادی افزود: تدریس این دوره‌ها را اساتید کشوری معرفی شده از سوی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور بر عهده داشتند که دانشجویان حاضر از ۶ استان کشور در آن‌ها حضور یافتند.

وی افزود: بازدید از آینه خانه و عمارت مفخم، جُنگ شب را از دیگر برنامه های روز اول اردوی آموزشی و تفریحی منطقه ای نشاط و امید خواهران طی امروز دانست.

فعالیت های بشردوستانه و فرهنگی دختران استان مازندران

وی بیان کرد: اعضای استان مازندران با نصب شعارهای بشردوستانه ،نکات ایمنی و امدادی،بشردوستی فضایی فرهنگی در محیط اردوگاه ایجاد کردند،و با پخت شیرینی محلی استان توزیع شربت بهار نارنج در جنگ شب کام دوستان خود در اردوگاه را شیرین کردند.