دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور در یزد: افزایش ۳۵ درصدی بودجه سازمان جوانان هلال احمر در سال ۹۸

دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور با حضور در اردوهای منطقه ای نشاط و امید که به میزبانی جمعیت هلال احمر استان یزد در اردوگاه شهدای امدادگر در حال برگزاری است از افزایش 35 درصدی بودجه سازمان جوانان هلال احمر در سال 98 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ محمودرضا پیروی، دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور در حاشیه بازدید از محل برگزاری اردوهای نشاط و امید در یزد بیان کرد: در بحث سرمایه گذاری روی نیروهای انسانی، بر روی جوانان از لحاظ بودجه و برنامه توجه ویژه ای داریم.

وی گفت: سرمایه گذاری بروی جوانان، در آینده به نفع همه خواهد بود. لازم است به زیرساخت ها توجه ویژه ای داشت.  از این رو با اقدامات ویژه ای در قالب اردوهای فرهنگی یا آموزشی همچون اردوهای نشاط و امید، رفاقت مهر یا طرح دادرس یا هر فعالیتی که با محور جوانان باشد می توان موجب کاهش آسیب های اجتماعی و افزایش ظرفیت اجتماعی و نهادینه کردن آموزش عمومی از طریق جوانان شد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور با اعلام اینکه در قدم اول نسبت به سال گذشته ۳۵ درصد بودجه سازمان جوانان افزایش یافته است بیان کرد: امید داریم با برنامه ریزی مناسب، این کار توسعه جدی پیدا کند.

وی افزود: در سازمان جوانان موضوع مشارکت مورد اهمیت است، سازمان جوانان  به عنوان یکی از سازمان های جمعیت هلال احمر، مشارکت خوبی با سازمان دانش آموزی و آموزش و پرورش دارد و هرجا که بتواند مشارکت خوبی در جهت اهداف جمعیت هلال احمر و توسعه آموزش همگانی داشته باشد حضور فعال دارد.

وی با تاکید بر توسعه کار گروهی و اردوگاهی و آموزش های شبانه روزی در سازمان جوانان، بیان کرد: اردوی خوبی بود که بصورت منطقه ای در حال برگزاری است و افتخار داشتم برای ساعتی در این اردو و در جمع پرنشاط جوانان حضور داشته باشم و از انرژی روحیه بخش حاکم بر این برنامه بهره مند شوم.