جوانان هلال احمر انار عضو تشکل مردمی “حفاظت از محیط زیست” شدند


رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان انار از عضویت و حضور اعضای جوانان این جمعیت در تشکل مردمی "حفاظت از محیط زیست" در شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان انار، محمود بهشتی نیا از تشکیل گروه مردم نهاد (NGO) در جهت مشارکت و فرهنگ سازی فعالیت های زیست محیطی در شهرستان انار خبر داد و گفت: تشکل های مردمی پل ارتباطی قوی میان مردم و مسئولان هستند.

بهشتی نیا با اشاره به برگزاری جلسه برای تشکیل این گروه مردمی در محل سالن اجتماعات جمعیت هلال احمر شهرستان انار افزود: این تشکل با هدف مشارکت در آموزش و فرهنگ سازی فعالیت های زیست محیطی، منابع طبیعی و میراث فرهنگی شکل گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: ایجاد (NGO) حفاظت از محیط زیست فرصتی برای حضور و مشارکت افراد علاقه‌مند و دغدغه‌مند محیط زیست است تا با ارائه طرح‌ها و نظرات از تخریب و سوء استفاده آثار فرهنگی، محیط زیست و منابع طبیعی جلوگیری شود.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان انار در پایان یادآور شد: این برنامه با همکاری و حضور اعضای جوانان هلال احمر انار، هئیت کوهنوردی شهرستان ، اداره محیط زیست، اداره منابع طبیعی و آبخیزداری و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد.