هلال مهربانی با امام مهربانی

اعضای جوانان فعال در اختتامیه نهمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی وبرگزیده شدن پویش هلال مهربانی با امام مهربانی شرکت کردند.

به گزارش رابط خبری معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان تهران، رسولی مشاور دبیرکل نهاد کتابخانه ازمسئولان و مدیران حاضر در اختتامیه تشکر کرد و گفت: باید از فرصت هایی که برای کتابخوانی گذاشته می‌شود استفاده کرد وبرای ترویج کتاب و کتاب خوانی ارزش قائل شد و باید از مسئولین شهرستان آغاز و فرهنگ سازی کنیم

وی در ادامه افزود: در این جشنواره ها مسئولین باید به کودکان با استعداد اهمیت دهند و فکر آینده این جوانان باشند.

یارمحمدی رئیس اداره کتابخانه های شهرستان ملارد اضافه کرد: جشنواره رضوی در شهرستان ملارد با ۷۲۰۰ شرکت کننده، ۱۳۰نفر برگزیده وکسب رتبه دوم از شهرستان تهران را به خود اختصاص داده و نسبت به سال گذشته با رشد ۲.۵ برابری همراه بوده است. همچنین اعضای جوانان هلال احمر در نهمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی خوش درخشیدند برای شماو به تمامی عزیزان آرزوی سلامتی دارم.

در ادامه نشست انجمن الانان(الکلی های گمنام ایران) با جوانان فعال ملارد دیدار کردند.

خدایی مدیر سازمان الانان، با ارائه گزارشی از عملکردشان به سازمان در خصوص درمان بیماران الکلیسمی و همکاران خود تجاربشان در این راه که به صورت گمنام انجام می شد گفت: سازمان الانان حدود ۸۰ سال پیش در آمریکا توسط عده ای از الکی ها بیان گذاری شد و در شهرستان ملارد حدود ۲۰ سال این سازمان فعال است.

وی ادامه داد: این جلسه را جهت معرفی سازمان الانان و کمک به مصرف کنندگان الکل در خانواده های شهرستان ملارد که نیاز به کمک سازمان الانان دارند، ترتیب دادیم.