در حکمی از سوی دکتر پیوندی: علی‌ گنج‌کریمی، سرپرست سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر شد

رئیس جمعیت هلال‌احمر در حکمی علی گنج کریمی را به سمت «سرپرست سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر» منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، دکتر علی اصغر پیوندی در حکم انتصاب علی گنج‌کریمی آورده است: «با شناخت از تعهد، شایستگی و سوابق ارزشمند علمی و اجرایی جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر» منصوب می‌شوید. این سازمان به عنوان قدیمی‌ترین تشکل در حوزه جوانان کشور، مبدا ورودی اعضای داوطلب جمعیت و فرصتی برای نهادینه سازی آموزه‌های خدمات داوطلبانه، بشردوستانه و عام‌المنفعه و ترویج فرهنگ صلح، دوستی و تفاهم است.

از جنابعالی انتظار دارم در راستای جلب مشارکت موثر و فعال جوانان، ضمن تلاش برای هویت‌بخشی و افزایش امید و نشاط در نسل جوان، با التزام به اصول هفتگانه نهضت، برای تسکین آلام بشری، تامین احترام و کرامت انسانی، تامین سلامت و زندگی انسان‌ها و برقراری صلح و دوستی و تفاهم بین انسانها تلاش نمائید.

از خداوند یگانه و مهربان، بالندگی و توفیق روزافزون شما را در جهت تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خدمت به بندگان خدا مسئلت دارم.»

3 دیدگاه برای این نوشته ارسال شده است

 1. آرش says:

  سلام و عرض ادب و احترام . بنده دو تا تبریک دارم اول به دکتر پیوندی به خاطر انتخاب و انتصاب شایسته ایشان از درون حوزه جوانان و دوم به آقای گنج کریمی عزیز که همیشه همراه جوانان بوده و خواهند بود .

 2. منوچهر قاسمی/ چهارمحال و بختیاری says:

  خوب گرانقدر جناب آقای گنج کریمی
  با سلام و دعای خیر؛
  ضمن تبریک انتصاب شایسته جنابعالی به ریاست سازمان فخیمه جوانان جمعیت هلال احمر، امیدوارم سلامت و سربلند دوران باشید و منشأ آثارو برکات خیر و ماندگار در راستای اعتلا و توسعه مشارکت جوانان فکور و مهرورز میهن عزیزمان در تصمیم گیری ها.

 3. محسن مهربان says:

  انتصاب بسیار شایسته ای است .تبریک به جناب اقای گنج کریمی و ارزوی موفقیت برای ایشان

Comments are closed.