آغاز اجرای طرح ملی «با مهر تا مهر» هلال احمر خوزستان در روستای سیل زده میثم تمار شوش

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان از آغاز اجرای طرح ملی «با مهر تا مهر» در روستای سیل زده ميثم تمار شهرستان شوش خبر داد.

به گزارش روابط عمومى جمعیت هلال احمر استان خوزستان، علی پهلوان اظهار کرد: این طرح در راستای حمایت از کودکان مناطق سیل زده کشور و توسط سازمان جوانان جمعیت هلال احمر اجرا می‌شود.

وی افزود: اجرای طرح «با مهر تا مهر» با هدف جمع‌آوری و توزیع کتاب، نوشت‌افزار و اسباب‌بازی برای دانش آموزان مناطق متأثر از سیل‌ فروردین ماه امسال در خوزستان آغاز شده است.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان اضافه کرد: این طرح ظهر امروز با حضور مسئولان استانی و شهرستانی از روستای سیل زده میثم تمار شهرستان شوش و با مشارکت معتمدین، شیوخ، عموم مردم و کودکان این روستا آغاز شد.

پهلوان تصریح کرد: طرح ملی «با مهر تا مهر» از امروز آغاز و تا پایان شهریورماه ادامه خواهد داشت.

طرح «با مهر تا مهر» جمعیت هلال احمر در ۱۳۳ روستای خوزستان اجرا می شود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: طرح «با مهر تا مهر» با هدف اهدای کمک های مردمی در مناطق متأثر از سیل اجرا می شود.

دکتر علی خدادادی در آئین آغازین طرح ملی «با مهر تا مهر» در روستای سیل زده میثم تمار شهرستان شوش اظهار کرد: این طرح به مناسبت عید سعید قربان و با توجه به حمایت هایی که مردم عزیز کشورمان از مردم سیل زده داشتند، از روستای میثم تمار شوش آغاز شد.

وی افزود: امروز با حضور دانش آموزان روستای میثم تمار، لوازم التحریر، اسباب بازی و کتاب های اهدایی مردم از سراسر کشور به کودکان این روستا اهدا شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان ادامه داد: بیش از ۱۳۳ روستای متأثر از سیل در استان وجود دارد که کمک های اهدایی مردم در تمام این مناطق توزیع می شود.

خدادادی تصریح کرد: با توجه به وقوع سیل در بهتر سال جاری و توجه عموم مردم به حل مسائل معیشتی، سازمان جوانان هلال‌احمر بر اساس ماموریت خود و با هدف رفع نیاز‌های فرهنگی خانواده‌ها با توجه به اوقات فراغت تابستان و سال تحصیلی جدید، طرح «با مهر تا مهر» را اجرا می کند.

اجرای طرح «با مهر تا مهر» در ۲۸ روستای سیل زده شهرستان شوش
سیده لیلا جادران، سرپرست جمعیت هلال احمر شوش نیز در حاشیه اجرای این طرح گفت: طرح ملی «با مهر تا مهر» از روستای سیل زده میثم تمار این شهرستان آغاز و در ۲۸ روستای متأثر از سیل شوش تا پایان شهریور امسال اجرا می شود.