تجلیل جوانان مازندرانی از مادران زحمت کش و نان آور خانواده در محل جمعه بازار جویبار

اعضای جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان جویبار در راستای تامین احترام انسانها و تکریم مقام والای مادر با حضور در محل جمعه بازار این شهرستان از مادران نان آور خانواده تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران، محمدرضا صابری با اشاره به تلاش های جوانان در جهت تحقق اهداف عالی جمعیت گفت: اعضای کانون جوانان این شعبه در راستای تامین احترام انسانها  و در اقدامی بشردوستانه از مادران نان آور و زحمت کش خانواده در محل جمعه بازار جویبار تقدیر کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان جویبار با اشاره به آیات قرآن در خصوص احترام به والدین گفت: مادر گوهر یکدانه ایست که خداوند به ما می بخشد. زمانیکه به او می اندیشیم تمامی ذرات وجودمان در برابر زحمات مادر تعظیم و تکریم می نماید و دلمان می لرزد که مبادا نتوانیم قطره ای از دریای پر مهر مادر را جبران کنیم.
صابری درهمین زمینه ادامه داد: اعضای جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان جویبار در راستای تامین احترام انسانها وتکریم مقام والای مادر ضمن حضور در محل جمعه بازار جویبار که یکی از قدیمی ترین و شلوغ ترین بازارهای هفتگی است با اهدای هدیه از مادران زحمت کش و دلسوز تشکر کردند.

  رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان جویبار با اشاره به حدیث پیامبر در خصوص بهشت زیر پای مادران است؛ افزود: رسیدن به آخرین مرحله کمال انسانی با جلب رضای مادر تامین می شود. و اعضا ی جوانان نیز با این حرکت مهر، عشق و محبت خود را نسبت به مادرانی که عاشقانه و به دور از همه ی مسائل و مشکلات روزمره در پی رفاه و آسایش فرزندان خویش هستند هدیه دادند.