اعزام کاروان نیکوکاری اعضای کانون دانشجویی دانشگاه مازیار نور به روستای ورازان بخش بلده

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نور از اعزام اعضای کانون دانشجویی دانشگاه مازیار به کاروان نیکوکاری در روستای ورازان بلده نور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران، علی اصغر خاکپور با اعلام این خبر افزود: کاروان نیکوکاری و سلامت کانون دانشجویی مازیار جمعیت هلال احمر شهرستان نور با هدف ارتقا و بهبود کیفیت زندگی نیازمندان و خانواده‌های روستایی و با حفظ کرامت انسانی و همچنین ایجاد مشارکت مؤثر در بین اعضای کانون های دانشجویی به روستای ورازان بخش بلده نور اعزام شدند.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نور با اشاره به ایام تابستان و اوقات فراغت دانشجویان بیان کرد: اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه مازیار نور ایام تابستان و اوقات فراغت را فرصت مغتنمی شمرده و از این زمان ایجاد شده در جهت همدلی با اهالی روستای کم برخوردار ورازان بخش بلده نور بهر بردند.
خاکپور با تاکید بر تلاش در راستای تحقق اهداف عالی جمعیت در جهت حفظ سلامت و تامین احترام انسانها تصریح کرد: اعضای کانون دانشجویی ضمن حضور در روستای کم برخوردار و با حفظ کرامت انسانی روستائیان  فعالیت های بشردوستانه و فرهنگی در راستای خدمت رسانی به این اقشار جامعه انجام دادند.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نور در پایان گفت: اجرای برنامه های متنوعی از جمله تجلیل از خانواده شهداء، برگزاری مسابقات فرهنگی و دینی با اهدای هدیه، ایستگاه سلامت ، مشاوره و اندازه گیری فشارخون از جمله فعالیت های بشردوستانه کاروان نیکوکاری اعزام شده اعضای کانون دانشجویی دانشگاه مازیار بود.